Негода наробила лиха

В ніч з 4 на 5 червня злива з градом затопили вулиці Балти і близьких до міста сіл, повалила дерева, знесла деякі конструкції. Повалені дерева пошкодили дахи, є випадки затоплення будівель і побутових приміщень.  Постраждалих немає. 

«Нічна негода накоїла лиха в місті і селах громади. Ще вночі ми зібрали штаб з надзвичайних ситуацій. Як тільки припинився дощ, на вулицях почала працювати техніка. Розчищали від сміття і намулу вулиці та вулички, відкачували воду з найзатопленіших місць та приватних будинків. Зранку провели робочу нараду з керівниками організацій та установ, де інформували про стан електро-, газо, комунікаційних мереж. В селах громади своєю технікою допомагали фермери, які наводили лад на територіях», - розповів балтський міський голова Сергій Мазур.

Відділ житлово-комунального господарства Балтської міської ради приймає заявки мешканців громади щодо аварійних ситуацій, і комунальні служби тут же ліквідують їх наслідки. Міський голова Сергій Мазур звернувся до обласних підрозділів щодо надання допомоги по розчищенню доріг державного та обласного значення на території громади.

Район: 
Выпуск: 

Схожі статті