Чорна трагедія

Поки п’яні матері відсипалися на подвір’ї після святкування Дня молоді, їхні малолітні діти, залишені без нагляду, загинули у вогні. 

Непоправне  лихо  сталося вранці 1 липня у селі Чорна Окнянського району. Пожежників викликами сусіди. Хата палала, і навіть частково провалився дах. Рятувальники, загасивши пожежу, знайшли бездиханні тіла  4 дівчаток: двох дворічних, однорічну і піврічне немовля. 

Обох горе-матерів, 19 і 23 років, затримали правоохоронці. Медична експертиза показала, що в однієї з них у крові було виявлено півтора проміле алкоголю. 

Криміналісти  з’ясовують причину пожежі. За попередніми даними, вона  могла виникнути через несправність електропроводки. 

Сусідка, яка часто допомагала одинокій молодій матері з двома дітьми, розповіла, що до жінки в гості приїхала двоюрідна сестра колишнього чоловіка з двома дочками.  

— Мамки добре пили. Я попереджала, що викличу комісію, і заберуть дітей. Але вона просила не робити цього, — розповіла Любов Вартик.

 Тож поліція також з’ясовує, чи потрапляли ці дві родини в поле зору соціальних служб і чи все зробили чиновники, аби не сталося цієї трагедії.

З приводу трагічної події заступник голови ОДА Віталій Свічинський провів виїзну нараду з представниками РДА, ОТГ, сільськими головами, працівниками медичної допомоги, правоохоронних органів та служби надзвичайних ситуацій. Головний висновок: треба швидко реагувати на зміни в суспільстві, з’ясовувати деталі та причини, запобігати небезпечним ситуаціям, а не ліквідовувати наслідки. 

Выпуск: 

Схожі статті