Тим, хто служить і захищає

В Одесі, у Центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка відбулися урочистості з нагоди святкування Дня національної поліції України та нагородження кращих правоохоронців. Звертаючись до винуватців свята, перший заступник голови Одеської обласної ради Олег Радковський сказав:

– Вітаю усіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням! Честь і гідність, завжди лишатися неупередженими та об’єктивними, ніколи не зраджувати правді – це ті основні якості, які повинен мати працівник поліції. Тож нехай лави національної поліції поповнюються молодими, досвідченими і самовідданими людьми, які вирішили присвятити своє життя справі справедливості, совісті та честі, вирішили змінювати нашу країну на краще. Особливі слова подяки – ветеранам правоохоронних органів, які роблять величезний внесок у виховання молодих співробітників і щедро діляться багатим життєвим досвідом, своїми професійними знаннями та навичками. Бажаю всім міцної віри в своє святе покликання і в свою державу, вірності службовому обов’язку, успішної служби, міцного здоров’я, благополуччя і миру! Нехай береже вас доля!

Після привітань, за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у боротьбу зі злочинністю, забезпечення публічного порядку, захист конституційних прав та свобод людини і громадянина та з нагоди Дня Національної поліції України вісім правоохоронців Одещини були нагороджені Почесною грамотою Одеської обласної ради.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті