Сьогодні відбудеться урочиста церемонія відкриття 10-го ювілейного Одеського міжнародного кінофестивалю

Сьогодні в Одеському національному академічному театрі опери та балету відбудеться офіційне відкриття ювілейного  кінофестивалю.

Грандіозне святкування 10-річчя ОМКФ візьме початок вже традиційно з найдовшої в Європі Червоної доріжки біля  театру опери та балету. Спеціальні гості, кінопрофесіонали з усього світу та зірки шоу-бізнесу долучаться до наймасштабнішої кіноподії літа. Ведучими церемоній відкриття (12 липня), а також закриття (20 липня) стануть телеведуча, акторка, журналістка Яніна Соколова та телеведучий Олег Панюта.

Ввечері на гостей ОМКФ очікує перегляд фільму відкриття  - французької стрічки Ніколя Бедоса “Перекрасна епоха”.

Впродовж 9-ти фестивальних днів на гостей ОМКФ чекатимуть покази понад ста фільмів, майстер-класи, творчі зустрічі з спеціальними гостями 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю, а також одразу дві події на унікальній локації під відкритим небом – Потьомкінських сходах. Зокрема, 13 липня відбудеться показ культового фільму “Козаки” (1928) виробництва MGM у супроводі симфонічного оркестру. А 19 липня глядачі побачать унікальний музичний медіа-перформанс-оперу “Сходи до...” Влада Троїцького. Це шоу створюється спеціально до ювілейного Одеського міжнародного кінофестивалю.

Нагадаємо, що на церемонії закриття, 20-го липня, ми дізнаємось імена переможців.