У Південному парку виступить легендарна диско-королева 80-х C.C.Catch

17 серпня виконавиця таких всесвітньо відомих хітів, як «Cause you are young» і «Heaven And Hel»  виступить на сцені Південного парку.

Німкеня нідерландського походження Катаріна Мюллер, більше відома як C.C.Catch, підкорила нас уже своїм першим синглом «I Can Lose My Heart Tonigh», який у 1985 роцi був написаний учасником групи «Modern Talking» Дітером Боленом. А  на початку 1986 року вийшов  перший альбом під назвою «Catch the Catch». Успіх платівки перевершив всі очікування, і преса назвала C.C.Catch «королевою євродиско». Удалеких 80-хвсяЄвропазапалювалапідїїхіти «Сause You Are Young, «Welcome To The Heartbreak Hotel», «Heaven And Hell». Уже в кінці 80-х пісні C.C.Catch очолювали всі хіт-паради скандинавських, східноєвропейських країн і були популярні в СРСР.

Деякий час Кароліна працювала з Сімоном Напьєр-Беллом і Дейвом Клейтоном – продюсерами, які просували таких зірок, як Джордж Майкл і U2.У 2003 році C.C.Catch вирішила повернутися на сцену и хоча її слава згасла, вона назавжди залишилася королевою диско в пам'яті своїх шанувальників. Тепер зірка виступає на ретроконцертах, виконуючи старі хіти.

У нашій молодості жодна дискотека не обходилась без її хітів, нумо згадувати ті часи разом!

Початок концерту у 20.00.

Южный парк: Южная дор.,101а, Фонтанка, ]]>https://www.facebook.com/southpark.od.ua/]]>