Дзвоник покличе в оновлені класи

Голова райдержадміністрації Олексій Осійчук разом з відповідальними спеціалістами установ району провели огляд освітніх закладів на предмет їх готовності до нового навчального року. 

Загалом в школах, дитсадках та позашкільних установах створено хороші умови – відремонтовано приміщення класів та груп, впорядковано затишні куточки для відпочинку, опоряджено спортивні майданчики тощо.

За інформацією начальника відділу з питань освіти, культури та молодіжної політики Олега Воєділова, для підготовки закладів до нового навчального року витрачено 1 мільйон 785 тисяч гривень.

Зокрема, закуплено та встановлено інтерактивні дошки для Захарівського та Йосипівського НВК і тепер цією технікою забезпечені усі навчальні заклади району.

Від департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації отримано два комп’ютерних класи для Захарівського та Йосипівського НВК. Крім того, школа в Захарівці забезпечена комплектами для кабінетів хімії та біології.

Проведено поточні ремонти в будівлях усіх закладів загальної середньої освіти та позашкільних закладів  на суму 250 тисяч гривень. Замінено 65 дерев’яних вікон на металопластикові та проводиться поточний ремонт підлоги на першому поверсі Перехрестівського НВК. Фінансування цих робіт здійснювалося за рахунок коштів сільських рад, обласного  бюджету та спеціального фонду.

Усі шкільні автобуси району забезпечені вогнегасниками та автомобільними аптечками.

Для котельної Карабанівської школи за 45 тисяч гривень придбано твердопаливний котел.

За кошти місцевого бюджету  для шкільної їдальні  Захарівського  НВК придбано та встановлено дві  електричні плити на загальну суму  40 тисяч гривень.

Крім цього, за рахунок залишків освітньої субвенції для харчових блоків закладів загальної середньої освіти придбано 4 холодильники та 8 холодильних камер, закуплено столовий посуд.

Значна увага також приділяється облаштуванню приміщень для організації Нової української школи. 

Выпуск: 

Схожі статті