Новосілля у військових

Наприкінці серпня на Оде­щині, в одній із військових частин зі складу військ оперативного командування «Південь» свято - 125 військовослужбовців-контрактників отримали ключі від новеньких квартир у новозбудованій двоповерховій казармі покращеного типу.

На урочистостях, присвячених відкриттю двоповерхової казарми покращеного типу були присут­ні командувач військ оперативного командування «Південь» генерал-майор Ігор Палагнюк, начальник Південного Територіального комунально-експлуатаційного управління полковник Володимир Баранецький, голови підрядних та субпідрядних організацій, голова Білгород-Дністровської райдержадміністрації Сергій Ільченко, військовослужбовці військової частини.

- Сьогодні держава як ніколи піклується про своїх захисників, - наголосив командувач військ оперативного командування «Південь» генерал-майор Ігор Палагнюк, розпочинаючи урочисте відкриття заходу. – І приклад цьому – ось ці чудові кімнати з усіма зручностями для комфортного проживання наших військовослужбовців служби за контрактом. Більше сотні військовиків вже сьогодні матимуть дах над головою. Я глибоко переконаний, що людина, яка присвятила своє життя служінню Батьківщині заслуговує на це сповна!

Командувач військ оперативного командування «Південь» генерал-майор Ігор Палагнюк щиро подякував головам підрядних та субпідрядних організацій, які дотримали слова і встановлених термінів будування та сьогодні подарували військовослужбовцям свято і комфортні помешкання. Це – надсучасні умебльовані кімнати з усіма зручностями, душові кімнати і приміщення кухні, вибудувані за останнім словом техніки. Як кажуть «під ключ».

Полковник Володимир Ба­ра­нецький, начальник Півден­ного Територіального кому­нально-експлуатаційного управління, звертаючись до присутніх на урочистостях, поздоровив щасливих новоселів частини із святом. Володимир Степанович побажав новоселам достатку у домі, мирного неба, благополуччя у родинах.

Голова Білгород-Дністров­ської райдержадміністрації Сергій Ільченко у своїй промові висловив глибоке переконання, що це не остання новобудова на теренах його рідної Білгород-Дністровщини, і у подальшому такого роду надсучасні гуртожитки і квартири зростатимуть для наших захисників.

Завершуючи урочистості, командувач військ оперативного командування «Південь» генерал-майор Ігор Палагнюк перерізав традиційну стрічку на згадку про день урочистого відкриття казарми покращеного типу для контрактників та вручив символічний ключ командирові військової частини підполковнику Сергію Сергієву з побажаннями гарної служби та добробуту щасливим новоселам.  

Віталій СОКОЛЕНКО, підполковник, начальник прес-центру ОК «Південь»

Фото автора

Выпуск: 

Схожі статті