Попереду – нові перемоги

Захарівська дитячо-юнацька спортивна школа відзначила 30 років від дня заснування. Цей заклад завжди був і залишається справжньою кузнею здоров’я, рекордів і спортивних традицій, а його вихованці прославляють Захарівщину, виступаючи та перемагаючи у змаганнях районного, обласного та Всеукраїнського рівнів. 

Першим директором спортивної школи став Василь Іванович Оніщенко. Після нього позашкільний заклад на різних етапах розвитку очолювали Василь Васильєв, Сергій Пустовий, Євген Дубенко, Олег Демчук та Євген Соболь.

Нині в дитячо-юнацькій спортивній школі налічується 14 груп, у яких займаються 232 учні. Якісний рівень проведення занять забезпечують п’ять тренерів-викладачів, які вміло передають свої знання й навички юним футболістам, борцям, волейболістам та тенісистам. Очолює колектив енергійний та хазяйновитий фахівець Петро Бадюл. 

У школі діють відділення з вільної боротьби, волейболу та настільного тенісу. 

Спортивній школі є чим пишатися: за плечима – високі досягнення, попереду – нові перемоги, адже на відділеннях займаються перспективні  вихованці, які достойно захищають честь школи та селища на змаганнях різного рівня. До речі, багато колишніх учнів ДЮСШ присвятили своє життя спорту. Це Байрам Будагов, Євген Вишняков, Роман Дубенко, Влад та Іван Ватави, Роман Мельніченко, Дмитро Миндра, Іван Кокошко та інші. А Роман Драгой став чемпіоном України серед школярів з легкої атлетики.

З нагоди 30-річчя ДЮСШ в Будинку дитячої та юнацької творчості відбулися урочистості за участі керівників району, тренерсько-викладацького складу, ветеранів спорту, вихованців спортшколи та батьків.

Директор Одеської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву Анатолій Мельников та його колега Анатолій Плєвак також долучилися до привітань та нагородили кращих працівників, ветеранів і спортсменів. 

На святі було багато спогадів, привітань, побажань. А ще були подарунки та нагороди від районної державної адміністрації, районної ради. 

Милували око прекрасні художні номери юних і ще зовсім маленьких танцюристів та вокалістів. Прийшли привітати присутніх і переможці міжнародних змагань з гімнастики, акробатики та сучасної хореографії.

На знімку: вручення грамот юним спортсменам

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті