Підкорили танцювальний паркет

На початку листопада в Одесі відбулися традиційні Відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивних танців. У цьому престижному конкурсі взяли участь талановиті зірочки – Анна Веремчук, Анастасія Баранюк із Захарівки та сестри Аріна і Світлана Погрібні із Затишшя. 

Дівчатка вже третій рік поспіль успішно займаються у Подільському клубі спортивних танців «Престиж» і мають чимало заслужених нагород. За це батьки перш за все завдячують їх тренеру – Світлані Шалагановій.

На Відкритому кубку Одеської області на паркет вийшли юні танцюристи з Миколаївської, Харківської та Одеської областей. Вони демонстрували свою майстерність в різноманітних танцях. 

За підсумками змагань юні учасниці із Захарівського району отримали високі нагороди. Дівчатка посіли перші місця та вибороли Відкритий кубок Одеської області-2019 в категорії «Золотий Фінал» за програмою «Загальний залік». 

Та це не всі досягнення юних танцюристок. 

У жовтні в учасниць молодшої групи Подільського спортивного клубу «Престиж» Єви Чернєвої, Олени Кошан, Мілани Васильєвої та Марії Мариничевої, які майже рік займаються спортивними танцями, відбувся дебют на обласній сцені. Вони теж вибороли першість у Відкритому кубку Одеської області в категорії «Дитяча хореографія».  

Ми щиро вітаємо всіх дівчаток та їх керівника із вдалими виступами і бажаємо сил та натхнення для підкорення нових вершин. 

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті