Екологія

Такая непростая экология

Чтобы описать неповторимую красоту заповедных мест Нижнеднестровского национального природного парка (ННПП), как говорится, не хватит слов. Её надо видеть!

Война черепах

Зоопарки по всему миру создаются не только для того, чтобы поддерживать исчезающие виды, воспитывать правильное отношение людей к дикой природе, но и для того, чтобы подмечать определенные тенд

В’їхав буйвол на Дунай!

4 серпня нинішнього року придунавці відсвяткували перший рік створення екопарку «Картал», що поблизу села Орлівка Ренійського району.

І завдання і проблеми – спільні

Для багатьох жителів краю особливим місцем відпочинку є Кардамичівський ліс – пам’ятка садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення.

Шершенцы едва не смыло

29 июля в с. Шершенцы прошло несколько ливневых дождей.

Жгут деньги – буднично и привычно

Возвращаясь  поздно ночью из  Камышовки, где праздновали День  села, я стал невольным очевидцем того, как вдоль трассы поля на многие километры были  покрыты огнем.

Продовжуються роботи з реконструкції з’єднувального каналу між Чорним морем і Тилігульським лиманом

Тривають роботи з реконструкції з’єднувального каналу між Чорним морем і Тилігульським лиманом на території Лиманського району Одеської області.

Измаильскому бювету – год!

Год назад, в начале июля 2017 года, в Измаиле, на территории развивающегося культурно-исторического и духовного центра «Диорама», открылся первый в городе бювет.

Прозорий тендер для порятунку Тилігулу

Регіональний ландшафтний парк «Тилігульський» в системі електронних закупівель Рrozorro завершив тендер по визначенню підрядної організації для реконструкції з’єднувального каналу між Тилігульський

Дунайский борщ

29 июня – Международный день Дуная

Щоб лісосмуги не були нічийними

До депутатського корпусу обласної ради надходять звернення представників сільськогосподарських підприємств та громадських організацій щодо незадовільного стану значної кількості земель, зайнятих ст

Причина пожара – вода…

Тревожный сигнал, прозвучавший 2 мая в школе села Новая Некрасовка Измаильского района, где случился пожар, заставил пристальнее посмотреть на школы Ренийского района. 

Якщо сталося займання

Рятувальники району провели навчання в колективі Захарівського професійного ліцею, демонструючи учням та викладачам вміння евакуюватися з приміщення на випадок пожежі.

Пам’ятка задля небезпеки

Іксодові кліщі є переносниками збудників вірусних та бактеріальних захворювань та можуть стати причиною хвороб як у людини, так і у тварин.

Краще поберегтися

Впродовж двох останніх весняних місяців за медичною допомогою до медиків звернулися чотири жителі Любашівщини, покусані бджолами, і сім — кліщами.

Сторінки