Люди

З добром до людей

Микола Йосипович Захар'єв  знаходиться біля керма ПСП «Маяк» понад чотири десятки літ і не злічити тих добрих справ, які було здійснено ним та підприємством для заможного життя своїх земляків.

На Одещині розпочалися жнива

На Одещині стартувала збиральна кампанія ранніх зернових та зернобобових культур. Одними з перших приступили до косовиці хлібної ниви аграрії північних районів області. 

«Я – Українка» і горджуся цим!

Соше-Острівський сільський голова Наталія Хоменко увійшла до сотні жінок, яким присвоєне народне звання «Берегиня України».

«Вперед» – у вільне плавання

Зустріч з редакторами ра­йонних газет Одещини, проведена обласним осередком НСЖУ залишила двоїста враження.

Ми маємо позбутися ілюзій

Підбити підсумок нашого газетного марафону, котрий ми розпочали у номері, що вийшов друком 6 червня, у День журналіста, ми хотіли б ось цим невеличким інтерв’ю.

Бедные, но независимые

Саратская районная газета «Час. Люди. Події» - наследница «Советской Нови», которая как раз в канун переименования в 2015 году отметила свое 70-летие.

Судьба знает, кого выбирает

4 мая заслуженному врачу Украины, врачу-дерматологу высшей категории Петру Аслановичу Петросяну исполнилось сто лет!

Її весен веселковий час

Весна для жительки Великої Михайлівки, шанованої у селищі людини Євгенії Василівни Поліщук (Кубаєнко), особлива пора року.

І нові шедеври для скарбниці краю

Міжнародний художній пленер стартував на Балтщині. Уже вшосте тут зібралися митці – майстри пензля. Творчі люди приїхали сюди не тільки з різних куточків України, а й з-за кордону.

Рени и Тыргу-Окна подружились

Городской голова Рени Игорь Плехов и руководитель румынской громады Тыргу-Окна Штефан Шилоки подписали соглашение об установлении дружественных и партнерских отношений.

Одесским медиа нужна не только скорость, но и глубина

Один из самых активных депутатов Одесского областного совета Ирина Ковалиш в политику пришла из журналистики.

Пришлось бывать на грани риска

ЖУРНАЛІСТСЬКІ БУВАЛЬЩИНИ

Журналисты умирают в одиночку

Вячеслава Воронкова можно без преувеличения назвать настоящим патриархом одесской журналистики. Его журналистская карьера началась в далеком 67 году в не менее далеком Туркменистане.

Заповедник

ЖУРНАЛІСТСЬКІ БУВАЛЬЩИНИ

Сторінки