Люди

Кінотеатр в Балті перетвориться на сучасний культурний центр

За ініціативи депутатів Одеської обласної ради від партії БПП «Солідарність» та керівництва Балтської міської ради городяни невдовзі отримають сучасний культурний центр, який буде створено на базі

Браконьєри на Дунаї

Прикордонники Ізмаїльського загону продовжують спеціальні заходи «Дунай-2018», спрямовані на протидію браконьєрській діяльності під час нересту цінних порід риб.

Работает программа «вальс на каблучках»

Общеобразовательной школе в селе Долинское Ренийского района выделено в этом году более 1 млн грн на капитальный ремонт и благоустройство.

Симптоми «втраченого покоління» (З історії трудової міграції на теренах Одещини)

Моє місто з давніх-давен привертало увагу різноманітного люду. Представників яких національностей у нас тільки немає!

Призвание – кормильцы

По установившейся традиции перед началом полевых работ СПК «Дружба», что в с. Мирное Килийского района, провели отчетное собрание.

Ніхто навіть не відчинив дверей

Коли отримала редакційне завдання щодо життя бійців АТО після війни, то перш за все хотілося надати слово людині, яка справді «нюхала порох» і пізнала всі труднощі життя на передовій.

Криваві жнива війни

Через горнило війни на сході України пройшли сотні мешканців Одещини. 146 наших земляків загинули, захищаючи нашу землю, 120 з них поховані на території області, інші – у регіонах, де народилися. Н

Почему не спят бойцы на мирной земле?

Вооруженный конфликт на востоке Украины длится уже четыре года. Из зоны боевых действий возвращаются военнослужащие, пережившие ужасные психологические травмы. 

Про ветеранів дбають, як можуть

На обліку в Єдиному Державному автоматизованому реєстрі пільговиків управління соціального захисту населення та охорони здоров’я райдержадміністрації перебувають  96 учасників антитерористичної

Житло для атовців

Ананьївська районна рада першою в Україні, ще у 2016 році, затвердила цільову «Програму придбання житла для учасників антитерористичної операції та членів їх сімей».  

Хоч дещицю – в рахунок неоплатного боргу

пряма мова

Голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський

На полюсах війни і миру

Сьогодні на запитання про війну і життя після неї відповідають одесити, бійці добровольчих батальйонів, на долю яких випали найтяжчі випробування перших місяців російсько-української війни.

Потрібна не лише увага

Службі в різних військових підрозділах Михайло Стукалов присвятив десять років свого життя. 18-літнім юнаком його викликали до райвійськкомату і вручили повістку.

Сини наші, синочки…

«Мамо, не плач,

Я повернуся весною.

У шибку пташиною вдарюсь твою.

Преступлений стало меньше

В Измаиле падает уровень преступности. Об этом 6 апреля на сессии горсовета заявил руководитель Измаильской местной прокуратуры Александр Сара.

В подтверждение – несколько цифр.

Сторінки