Люди

Профспілка по-сучасному

В рамках співробітництва з Центром Солідарності Американської федерації праці та громадською організацією «Трудові ініціативи» Молодіжна рада профспілки працівників державних установ України провел

Цінності християнської молоді

У місті Южне Одеської області урочисто відкрили XIV Конгрес християнської молоді України. У масштабному заході, що триває з 13 до 18 серпня беруть участь близько двох тисяч учасників.

Штепсель на Княжеской

А ты знаешь,  кто такие Тарапунька и Штепсель?», - спросила я у  28-летней  знакомой, неплохо образованной, по нынешним временам, девушки.

У зоні АТО загинув наш земляк

8 серпня 2018 року під час виконання військового обов’язку в зоні АТО загинув 34-річний військовослужбовець 28-ї окремої механізованої бригади, мешканець міста Южне Віктор Кандалюк.

Тот, кто строит будущее

Почти 60 лет отдал строительной отрасли Виль Горкун. Виль Васильевич и сегодня продолжает трудиться заместителем директора ЧП «Родник».

«А был ли мальчик?»

В одно прекрасное летнее утро в подворотне нашего старого одесского дворика появилось объявление, набранное крупным красивым шрифтом.

Чутки про смерть перебільшені

Сто десять років тому побачила світ монографія Данила Заболотного «Збірка робіт з питань чуми».

Чи дадуть прикурити тютюновому бізнесу?

В цілому в Одеській області та взагалі в Україні палити стали менше.

«Время, которое мы проживаем сейчас, заостряет самые сильные человеческие качества, какими бы они ни были»

Александру Бабичу  удалось  сплотить вокруг себя людей, интересующихся и изучающих историю Одессы.  Помимо  экскурсий и городских квестов, его агентство регулярно проводит лекции по ист

В больнице для женщин – апартаменты

После капитального ремонта, который продолжался три месяца, открылось гинекологическое отделение Ренийской центральной районной больницы.

Впритул до війни

Мені майже все життя здавалося, що нам до війни далеко. Що криваві бої лишилися десь на сторінках історичних підручників і ніколи більше не стануть реаліями сьогодення.

Вот как пишется история…

В первых числах июля Одесский погранотряд, у которого в Украине нет ровесников, отметил 97-й день рождения. 

Гордість підприємства, гордість нації

Ніщо так не об’єднує людей, як біда. Сьогодні ж вона на всіх одна — війна, хоч як би ми її не називали. Хтось бере до рук зброю і йде захищати рідну землю, а хтось допомагає країні своєю працею.

Із залізничників - у морську піхоту

Владислав Сороченко, після закінчення дев’яти класів НВК «Олімп» у  Ширяєвому, пішов навчатися до Одеського коледжу транспортних технологій за спеціальністю «Технічне обслуговування і р

Зцілити і укріпити душу

Спільнота ветеранів АТО та волонтери з Івано-Франківщини подарувала громаді Ананьєва дерев’яну каплицю покровительки українського воїнства Покрови Пресвятої Богородиці разом з іконами, вишитими руш

Сторінки