На Одещині

У Балті знають, де брати гроші

Чи не найголовнішим показником успішності реформ є бюджет. Балтська об’єднана територіальна громада існує трохи більше двох років.

Адаптуються до госпітального округу

Члени ради госпітального округу №6, до якого увійшли Балтський, Люба­шів­ський, Кодимський і Сав­­ран­ський райони, здійснюють об’їзд райлікарень, щоб на місцях вивчити потенціал цих медичних закла

Дні Європи по-одеськи

До святкування Дня Європи Одеса вперше долучилася ще у 2003-му,  але  цьогорічні заходи вразили масштабом, різноманітністю та своєрідним драйвом.

Орловка-Исакча: в ожидании парома

Глава  Одесской областной государственной администрации  Максим Степанов вместе с председателем Одесского областного совета Анатолием ­Ур­банским и его заместителем ­Юри­ем Димчогло в ходе рабочего

Райони Одещини відзначили День Європи

Цими вихідними райони Одеської області долучилися до святкування Дня Європи в Україні. Урочисті заходи розпочалися з підняття Державного Прапору та Прапору Європейського Союзу.

Объездную вокруг Рени достроят в этом году

В трассе международного значения Одесса-Рени есть «узкое горлышко» - сам город Рени.

Саврань зустріла делегації 12 країн світу

Вони приїхали із Греції, Болгарії, Німеччини, Білорусі, Італії, Румунії, Молдови, Чехії, Грузії, Іспанії, Туреччини та Великобританії.

Місто змінить статус?

 На позачерговій сесії Татар­бунарської міської ради до порядку денного включили лише одне питання - «Про порушення клопотання про віднесення міста Татарбунари до категорії міст обласного значення»

Слюсарівські гаївки

Савранська райдержадмі­ністрація розробила туристичний проект за схемою «Чотири сезони»: зима - резиденція Святого Миколая; весна - Слю­са­рівські гаївки: літо -  свято Івана Купала; осінь - По

Не морем єдиним: де можна відпочити на Одещині?

Цьогоріч Одесу відвідають понад шість мільйонів туристів. Такі дані навів в.о.

«Кодима-фест» вновь приглашает гостей

Третий региональный этнофестиваль «Кодима-фест» традиционно пройдет на Троицу, 26-27 мая в селе Ивашково Кодымского района.

Город клубники, новака, романтики и поэзии

Одним из незабываемых мест нашей страны является Вилково или, как называют еще этот город, «украинская Венеция».

«Бриллиант Украины» пригласил на «Великий курбан»

В селе Каракурт Болградского района состоялся первый этнический фестиваль «Великий курбан». 

А на нашому кутку краща каша до смаку, або Майстерні витребеньки

Перший масштабний фестиваль каші «Пан Казан», що розкинув свої шати в районі старого ринку м.Балта, стелив духмяні аромати понад містом і запрошував балтян та гостей скуштувати святкової каші.

Купи квиток! Відвідай Балту!

Як часто буває, що, подорожуючи за тридев’ять земель у пошуках восьмого чуда світу, ми не помічаємо навколишніх унікальних культурно-історичних пам’яток.

Сторінки