На Одещині

Зима не привід для аварій

Одеське КП «Міські дороги» заявило про цілковиту готовність до зимової негоди. У розпорядженні комунальників – 95 одиниць спецтехніки.

«Дитиноцентризм» – основа нової школи

Село Шабо, що в Білгород-Дністровському районі, відоме далеко за межами нашої держави. Передусім своєю славою село завдячує непересічним успіхам місцевих виноградарів та виноробів.

Спільний будинок для дітей та педагогів

В селі Соше-Острівське Великомихайлівського району триває капітальний ремонт будинку, на першому поверсі якого планується розмістити

Перша сесія ОТГ

Відбулося перше засідання сесії міської ради Березівської об’єднаної територіальної громади.

«Вилікувати» сільську медицину

Низький рівень надання медичної допомоги селянам викликає велике занепокоєння у представників органів місцевого самоврядування. Цій болючій темі навіть була присвячена спеціальна нарада.

Є амбулаторія, буде й світлофор

Восьмого листопада в селі Миколаївка-Ново­російська Саратського району урочисто відкрили амбулаторію сімейної медицини – загальної прак­тики.

Чому районки не спішать на волю?

Вже буквально за рік в Україні не залишиться ані державних, ані комунальних мас-медій.

Привокзальна площа стає привабливішою

Привокзальна площа залізничної станції Балта (територія с. Білине Балтської ОТГ) набуває сучасного вигляду. Вся площа вкривається асфальтом, вимощуються тротуари з декоративної плитки.

Забутий маршрут буде відновлено

Керівництво райдержадміністрації планує відновити міжміський маршрут Кодима – Балта. Це станеться по завершенні ремонту траси Балта – Кодима.

По статус біженця – до румунів

Чотирьох порушників кордону, які намагалися перетнути на гумовому човні Дунай, затримали прикордонники Ізмаїльського загону в суботу, 11 листопада.

Новини області

♦Одеська область

Стала в Україні лідеркою за темпами зростання промислового виробництва

Фортецю «підлікують» до зими

Довідка «ОВ». Наша фортеця – найбільша й найкраща.

У школі стане тепліше

У селі Каланчак завершуються роботи з капітального ремонту фасаду місцевої загальноосвітньої школи.

Тепловики попросили розуміння

Керівництво комунального підприємства «Тепломережі Ізмаїлтеплокомуненерго» звернулося до ізмаїльців з проханням поставитися з розумінням до труднощів першого тижня опалювального сезону.

«Вінок Шевченкові сплітаємо з віршів»

Саме таку назву мав районний конкурс читців поезії Тараса Шевченка, який відбувся нещодавно у Кодимі, в районному історико-краєзнавчому музеї. 

Сторінки