Немає рубрики

Спасенную от смерти спасти от одиночества

Эта история началась шесть месяцев назад. Марта – домашняя собака. Но ей очень не повезло с хозяевами. Она просто не была им нужна и в поисках пропитания бродила по помойкам Крыжановки.

В заботливые руки

В одном из неблагополучных для кошек одесских дворов зоозащитники подобрали  четырехмесячного котенка. Малышку назвали Люсей.

Важливий чинник боєздатності

Сьомого вересня на Миколаївщині та Одещині розпочалися навчальні збори підрозділів територіальної оборони. 

За стандартами тактичної медицини

Подання негайної допомоги воїнам, які зазнали поранень у місцях безпосередніх бойових зіткнень, а також доставляння їх до стаціонарних військових госпіталів, обласних або міських лікарень, залишаєт

Соловейко популізму

Заступник Голови Вер­ховної Ради України Оксана Сироїд виступила на засіданні парламентського комітету з питань національної безпеки та оборони із заявою про нібито неконституційність використання

Работа на благо громады

Село Крыжановка Лиманского района расположено на берегу Черного моря и является пригородом Одессы. Оно считается достаточно успешным и благополучным.

Научно-исследовательская чушь

Дело по обвинению группы лиц в организации массовых беспорядков, произошедших в Одессе 2 мая 2014 года и унесших жизни 48 человек, разваливается в суде.

Настанови Саймона Лаєнса

У підготовці наших військ дедалі більшого поширення набувають нові методи, наприклад, тактика дій малими групами.

Робота, що називається війною

Дві тисячі чотирнадцятий рік. Олексію 40. Його дім – повна чаша. Кохана дружина, два сина-козака – Петро й Андрій, красуня донечка Анна-Марія, достойний заробіток.

Від сонця в дощ і навпаки

Хто не любить відпочивати на морі? Хто біля нього живе. З такою не цілком серйозно висловленою думкою, либонь, погодяться багато які мешканці Одеси.

У режимі «вільної гри»

Для Держприкордонслужби це ювілейна, десята, участь у таких масштабних навчаннях. І з року в рік прикордонники показують високі результати та отримують схвальні оцінки міжнародних експертів.

Адвокатура над прірвою

Восьмого липня 2010 року був прийнятий Закон України № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі скорочено – Закон № 2464), який передбачає

Управління юстиції інформує

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ ДРУКОВАНИХ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ 1. Які реєструючі органи проводять державну реєстрацію друкованих засобів масової інформації в залежності від сфери розповсюдження?

«Чигирин» у поході

За своїм віком цей катер є ветераном вітчизняного флоту. Від спуску його на воду минуло вже 33 роки, але 17 із них він простояв біля причальної стінки.

Сторінки