Свята

Кто и почему тормозит процесс объединения громад?

На прошедшей 29-й внеочередной сессии областного совета депутаты подняли несколько очень важных для жизни региона вопросов.

Андрій Глущенко: «Малими силами великого не створити і добротного не збудувати»

Напередодні Дня місцевого самоврядування міський голова Татарбунар Андрій Глущенко розповів про своє бачення реформи місцевого самоврядування як надійного фактору поліпшення розвитку мі

Сім’я танкістів Єрмолових: «У житті випадковостей не буває»

Алла Єрмолова – молодший сержант, командир танка. Служить у танковому батальйоні в окремій мотопіхотній бригаді. Родом з Кіровоградщини.

Як брати-близнюки разом строкову несуть

В одній із військових частин із складу оперативного командування «Південь» перебувають на строковій службі брати-близнюки солдати Михайло та Павло Чабровських.

Кинути все і піти на війну

Олексієві – тридцять три. Він – командир бойової машини-командир відділення мотопіхотного батальйону однієї з мотопіхотних бригад оперативного командування «Південь», старший солдат.

Лейтенант Ілля Кобзарук: «Найбільше не терплю формального підходу до людини»

Знайомтесь – минулорічний випускник Національної Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, заступник командира артилерійської батареї з морально-психологічного забезпечення лейт

Нащадок справи козаків служить в мотопіхотній бригаді

Богданові лише двадцять та, незважаючи на молодий вік, він уже вправний механік-водій надійного «бойового коня» піхоти БМП-1.

Розвивайтесь й школярів не цурайтесь

Серед деяких представників старшого покоління поширений стереотип, що молодь нічого не хоче робити й на неї не варто сподіватися в майбутньому.

В Татарбунарах состоится фестиваль ретро-авто

У жителей Татар­бунар и Татарбу­нар­ского района еще сохранились и находятся в хорошем состоянии автомобили, мотоциклы, мопеды и велосипеды, которым более 50 лет.

Дороги Одесчины: свежая статистика

На початок 2019 р. протяжність автомобільних доріг загального користування Одеської області становила 8327,9 км, з них 97,3% – автодороги з твердим покриттям.

На Покрову – в Кам’яне

Мабуть, осінь, зачувши, що в селі Кам’яне Савранського ра­йону у рамках туристичного проекту «Чотири сезони» вже четвертий рік поспіль проводиться фестиваль «Покр

Ее сердце не знает усталости

Сегодня об известном сельхозпроизводителе СПК «РОССИЯ», что в селе Приморском Килийского района, где живут старообрядцы, слывет добрая слава  не  только в нашем крае.

Урочистості, присвячені Дню захисника України

З нагоди Дня захисника України в Одесі відбулися спільний молебень представників різних конфесій та церемонія покладання квітів на місці спорудження майбутнього м

Святкове зібрання в Одеській обласній раді з нагоди відзначення Дня захисника України

З нагоди відзначення Дня захисника України в Одеській обласній раді відбулося урочисте зібрання. В ньому взяв участь голова обласної ради Сергій Паращенко.

Урочистості в Одеській обласній державній адміністрації

В Одеській обласній державній адміністрації за участю виконуючої обов’язки голови обласної державної адміністрації Світлани Шаталової відбулось вручення державних нагород військовослужбовцям з наго

Сторінки