Свята

Треба вчитись перемагати

Літнього спекотного дня 17 червня у концертному залі санаторію «Одеський» відбувся 12 Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Одеський зорепад».

«Українська Бессарабія» знову гуртує людей

До села Василівка Болградського району на Трійцю приїхав фестиваль «Українська Бессарабія».

Тут зібрався рід наш увесь

На Кодимщині, у селі Івашків відшумів четвертий Міжрегіональний еко- етнофестиваль «Кодима-фест», який зібрав на свої обшири гостей навіть із сусідніх регіонів.  

Ізмаїл вшанував лікаря

В Ізмаїлі напередодні Дня медичного працівника урочисто відкрили пам’ятну дошку Заслуженому лікарю України Олексію Васильовичу Плешанову, який більше 20 років очолював міську стоматологію. 

Атланты нашей медицины

Глава комитета Верховной рады по вопросам здравоохранения, заслуженный врач Украины, доктор медицинских наук Ольга Богомолец недавно сказала, что отечественная система еще не пала под у

У Ревовому «оселяться» чумаки

Культурно-мис­тецький проект «Від­род­жен­ня чу­мацького шляху», ініці­йований рай­держадмі­ні­страцією, пода­но на  роз­гляд конкур­с­ної комісії 

«Ма­­лі міста – вели­кі враження».

В вирі фактів і подій зустрічати день новий

Зазвичай журналісти стоять по інший бік відеокамер та фотоапаратів. Їхні диктофони направлені в сторону новин, подій, розслідувань.

Щасливе місто талановитих дітей

В центрі українського Придунав'я пройшло загальноміське свято «Ізмаїл – місто мого дитинства», приурочене до Міжнародного дня захисту дітей.

Місто святкувало Вознесіння

В Рені 6 червня городяни і гості міста відзначили православне свято Вознесіння Господнє.

Царь, очень приятно…

А этой историей с нами поделился журналист издания Odessa Daily Дмитрий Бакаев.

Проклятая трава

Работала я в то время на телеканале СТБ, нам позвонили из области и говорят, что тут на могиле из травы идет кровь. Ну и мы, журналисты, едем узнать, в чем дело.

ВЫРУЧИЛ… МАРШАЛ

В канун профессионального праздника, уверен, многим журналистам  вспомнилось первое, так сказать, боевое крещение. У меня оно сталось шестьдесят с хвостиком лет назад.

Наследники Пушкина

Первого апреля вся но­востная служба Ар­мянского радио составляла особый выпуск:

А у нас вино - найкраще

В Одесі підбили підсумки всеукраїнського дегустаційного конкурсу виноробної продукції «Одеська затока» та урочисто нагородили переможців.

Особым детям нужен особый подход

В Одессе, на улице Мечникова, 2 скоро откроется инклюзивно-ресурсный центр (ИРЦ) для оказания помощи семьям, в которых растут дети с особыми педагогическими потребностями.

Сторінки