Влада

И дешевле, и теплее!

В Банновку, которая расположена практически на границе Болградского и Измаильского районов, так и не дошел природный газ.

Держава поділилася з громадою

Земельні ділянки державної власності стануть власністю Балтської ОТГ.

Депутати вимагають збільшити субсидії населенню

Граничні показники вартості вугілля і скрап­леного газу, що використовуються при обрахункові пільг і житлових субсидій, не будуть підвищені до їхньої ринкової вартості.

Працівники апарату обласної ради проходять вакцинацію АДС-М

Працівники апарату обласної ради у Центрі первинної медико-санітарної допомоги №2 централізовано проходять вакцинацію АДС-М.

З ким «одружиться» Захарівка?

Об’єднання територіальних громад останнім часом порівнюють із шлюбом: щоб була між селами не лише любов, а й був би розрахунок.

Нет великих дел без великих трудностей

С этой фразы председатель Одесской ОГА Максим Степанов начал свой отчет об итогах 2017 года и перспективах на 2018-й.

Объединение с отложенным финалом

Двадцать второго января руководители области отметили День Соборности возложением цветов к памятнику Тарасу Шевченко, жители поселка Таирово – митингом под стенами областной госадминистрации, а пос

Субвенция как предновогодний подарок

Внеочередная сессия областного совета была созвана по инициативе губернатора области Максима Степанова в связи с необходимостью распределения средств субвенции из Госбюджета на нужды здравоохранени

Обмін досвідом

На теренах Балтської центральної районної лікарні відбулася XI конференція «Північного хірургічного товариства ім. М.О. Богданюка».

Розпоряждення Одеської обласної державної адміністрації від 21.12.2017 р. № 1235/А-2017

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Интрига сохранялась долго

До начала 15-й сессии областного совета VII созыва журналисты спорили: удастся ли рассмотреть все 92 вопроса повестки дня за один день или пленарное заседание затянется на два дня?

В новий рік – з новим кошторисом

Депутати Татарбунарської міської ради на 21-й сесії VII скликання прийняли головний фінансовий документ на наступний рік.

Увага! Сесія обласної ради

Двадцять першого грудня о 10.00 у сесійній залі Одеської обласної ради розпочнеться пленарне засідання п’ятнадцятої сесії обласної ради VII скликання.

Комісія ОДА погодила заявки на придбання 91 об’єкта соціального житла та будинків сімейного типу для дітей-сиріт в Одеській області

Комісія при Одеській обласній державній адміністрації розглянула та погодила заявки від районів Одеської області на придбання 81 об’єкта соціального житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених бать

Заява голови обласної ради Анатолія Урбанського з приводу ремонтних робіт в Одеському палаці спорту

В ефірі провідних одеських телеканалів «7 канал», «Репортер» та «Медіаінформ» голова обласної ради Анатолій Урбанський зробив заяву з приводу ремонтних робіт в Одеському палаці спорту.

Сторінки