Влада

Лист подяки від Подільської міськради

На адресу голови Одеської обласної ради Анатолія Урбанського надійшов лист від голови Подільської міської ради Анатолія Іванова. 

Про Цезареву дружину та недоторканих активістів

... Халепа ця трапилася ще до нашої ери. І ні в чому не винна була та римська матрона – він сам прийшов, цей нахабний Публій Клодій Пульхр.

Домагаючись конкретики

Декілька важливих програм для належної життєдіяльності Захарівщини затвердили депутати районної ради під час останньої сесії.

Два військових судна – у подарунок від США

У Командуванні Військово-Морських Сил ЗС України завершується опрацювання контракту на отримання двох патрульних катерів типу «Айленд» від Уряду Сполучених Штатів Америки та розпочинається його між

На дороги очікує ремонт

Стан доріг завжди був болючою темою у будь-якому населеному пункті, тим питанням, яке потребувало вирішення ще вчора.

Підготовка до вісімнадцятої сесії обласної ради VІІ скликання

На підставі статті 46 і частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 3 статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», відповідно до підрозділу

У центрі уваги – спортшколи

В Одеській області витратять 26 мільйонів гривень на будівництво спортивних майданчиків.

Парад программ и кадровых решений

Как мы уже сообщали читателям, состоялась 17-я сессия Одесского областного совета VII созыва. Публикуем подробный материал об основных ее вопросах.

Предчувствия курортного сезона

19 марта в поселковом совете Затоки прошло общее собрание жителей – неформальная встреча с головой Василием Звягинцевым и секретарем Вячеславом Боким.

Облрада не змушує, а рекомендує

Щодо звернення Одеської обласної ради з клопотанням до органів місцевого самоврядування області про перейменування вулиць та навчальних закладів  на честь загиблих учасників антитерористичної опера

Первая в наступившем году

День проведения Пленарного заседания семнадцатой сессии областного совета VII созыва совпал с Днем украинского добровольца.

На вулицях світлішає

Стихія, яка вкрила на початку року Оде­ську область, за­вда­ла ва­гомих збитків – її на­слідки лік­ві­ду­ють і сьогодні. 

Увага! Розпорядження про перенесення сімнадцятої сесії Одеської обласної ради

На підставі статті 46 і частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» внести наступні зміни у розпорядження обласної ради від 26 лютого 2018 ро

И дешевле, и теплее!

В Банновку, которая расположена практически на границе Болградского и Измаильского районов, так и не дошел природный газ.

Держава поділилася з громадою

Земельні ділянки державної власності стануть власністю Балтської ОТГ.

Сторінки