Влада

Другий млинець не нанівець

У середу 21 серпня відбулася позачергова сесія депутатів Одеської обласної ради.

Урочистості з нагоди 28-ї річниці Дня незалежності України

В Одеському національному академічному театрі опери та балету відбувся урочистий захід, приурочений до 28-ї річниці Дня незалежності України.

У навчальний рік - з новим двором

У селі Виноградівка Болградського району перший дзвоник пролунає над оновленим шкільним двором. Тут за рахунок співфінансування районного та сільського бюджетів укладають тротуарну плитку.

Був район – нема району?

Міністерство регіонального розвитку України пропонує поділити Одеську область на чотири райони замість існуючих 24:  Одеський, Ізмаїльський, Білгород-Дністровський та Подільський.

Не звільнений не з власного бажання

Вчора, 16 серпня депутати Одеської обласної ради зібралися на позачергову сесію.

Виростуть «розумні будинки»

Сучасний житловий комплекс з інфраструктурою незабаром з’явиться в Балті. Будівництвом модернового житла має намір зайнятись потужний інвестор.

Без нічного тарифу і вода – не по кишені

Через борг перед енергетиками, який сягнув майже 200 тис. грн, КП «Ананьїв-водоканал» замість цілодобового централізованого постачання води запровадив погодинне - ранкове та вечірнє. 

Увага – сесія

На підставі статей 46 і 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 16 серпня 2019 року, о 10.00, у сесійній залі обласної ради заплановано проведення позачергового засідання д

Програють лише ліниві

Минулого тижня в Одеській облдержадміністрації відбулася робоча нарада з питань впровадження грантового проекту «Надання соціальних послуг в громаді».

Депутаты обсуждали, активисты скучали

Непривычно тихо (в отсутствие непримиримых борцов с нелюбимой ими местной властью) было у здания Одесского городского совета перед началом сессии.

На підтримку малих міст

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. №500-р. на соціально-економічний розвиток малих міст та селищ спрямовано 1,4 млрд грн державної субвенції.

Алтестовому – чисту воду

18 липня розпочався капітальний ремонт артезіанській свердловини в селі Алтестове Холоднобалківської сільської ради, як і було домовлено на робочій нараді, котра відбулася в РДА 16 липня.

С сюрпризами и без

Именно так можно охарактеризовать итоги прошедших в воскресенье внеочередных выборов в Верховную Раду Украины. 

Выборы прошли – да здравствуют выборы?

Похоже, наши предки с пещерного периода грешили с усиленным рвением, а иначе как объяснить то, что нашему поколению довелось жить в эпоху непрекращающихся масштаб

Сторінки