Влада

Як не заблукати у тенетах спорів

В попередньому номері ми вже повідомляли, що 12 червня відбулася дев’ятнадцята сесія обласної ради VII скликання. 

Вивчено досвід біляївської громади

Процес децентралізації, який було розпочато в Україні з 2014 року, засвідчив, що суспільство з певною недовірою ставиться до таких суттєвих змін у системі управління.

Сесію розпочали з кінця

… Дев’ятнадцята сесія

Ваговий контроль на дорогах буде жорсткий

Дороги, дороги, дороги… Скільки про них написано, сказано, відзвітовано. Їх все ремонтують і ремонтують. Гроші виділяють і знову ремонтують, а загальна картина не змінюється.

Розвиток інфраструктури – спільна справа

Депутатська група обласної ради, до якої увійшли Анато­лій Арте­менко, Олександр Бон­даренко, Віталій Сві­чин­ський, Олександр Ос­­та­пенко і Воло­димир Щер­бина, була створена для по­силення соціа

Реформи децентралізації в Одеській області

У смт Авангард Одеської області розпочалося засідання дводенного круглого столу, організованого Комітетом Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого

Увага! Сесія обласної ради

На підставі статті 46 і частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 12 червня 2018 року, о 10.00 у сесійній залі обласної ради заплановано проведення пленарного засіда

Идентификация затруднена, но возможна

Международная научно-практическая конференция «Организация и проведение комплексных мероприятий при массовой травме с целью идентификации лиц» прошла в Одессе.

Испытание согласием

Верховная Рада приняла закон № 2386а-1 о трансплантации анатомических материалов человеку. «За» проголосовали 255 народных депутатов. Закон вступит в силу с 1 января 2019 года. 

Губернатор опоздал, чтобы не было поздно…

Председатель Одесской облгосадминистрации Максим Степанов опоздал.

Внеочередная и очень важная

17 мая состоялась 18-я сессия областного совета VI созыва. Перед началом пленарного заседания председатель облсовета Анатолий Урбанский поздравил всех присутствующих с Днем вышиванки. 

Професія – медіатор: розв’язання конфлікту без суду

Розвиток і застосування медіації в Україні почалися ще в 90-ті роки на базі некомерційних громадських організацій.

Триває ремонт важливої траси

 В Одеській області продовжують ремонтувати автомобільну дорогу державного значення Р-55 Одеса-Вознесенськ-Новий Буг.

Обрали лідерів для ОТГ

29 квітня відбулися перші вибори голови і депутатів Любашівської об’єднаної територіальної громади, до якої увійшли смт Любашівка і с.

Президент – на Придністровському сегменті

Напередодні Дня прикордонника, який держава відзначатиме відтепер 30 квітня, Президент України Петро Порошенко відвідав з офіційним візитом прикордонний відділ «Кодима» Подільського загону.

Сторінки