12.12.2018

Завершается благоустройство территории школы № 5

В Рени продолжает прихорашиваться территория в общеобразовательной школы № 5: двор начальной школы выстилают декоративной плиткой. 

Компенсуючи нестачу сільських лікарів

З села Концеба на півночі Одещини розпочалася реалізація проекту «Мобільна поліклініка».

Комунгосп розжився самоскидом

Цими днями машинно-тракторний парк комунального підприємства Затишанської ОТГ поповнився ще однією одиницею спеціалізованого транспорту – новеньким самоскидом.

Дворцу культуры – 70 лет!

В Измаиле Дворец культуры имени Тараса Шевченко отметил свой 70-летний юбилей. 

Нам года не беда, но…

Иной раз, признаюсь, меня посещают спортивные сны. Акробатические. По роду первых занятий, так сказать. Все реже, правда, но снится.

Річ тут не у фемінізмі

Чи справді в Україні чоловіки та жінки мають рівні права? Що маємо зробити для забезпечення реальної гендерної справедливості?

Не завадила б державна програма

Кубок і бронзові медалі завоювала титулована юнацька футбольна команда «Юність» з Любашівки на міжнародному дитячому футзальному турнірі «Junior Futsal Cup Moldova», який на початку зими проходив у

В глибинку інвестують теж

Сьогодні в країні триває формування бюджетів. Громади формують плани перспективного розвитку на три найближчі роки. Переймаються цими питаннями і у Любашівці.

Фонд, що підтримає оперу

Генеральний директор Одеського національного академічного театру опери та балету Надія Бабич великі надії покладає на нещодавно створений Фонд ОНАТОБ і сподівається, що він існуватиме не просто

У краснокрестовцев новый руководитель

Обстоятельства сложились так, что Одесская областная организация Общества Красного Креста Украины длительное время оставалась без руководителя. В мае с.г.

Залишимо нащадкам чисту планету

Якою дістанеться нащадкам наша планета? Над цим питанням розмірковували учасники обласної зимової школи «Планета дружня до дітей».

Теплоходы по цене авто

На 75-м году своего существования Украинское Дунайское пароходство попало в громкий коррупционный скандал: 7 декабря советника первого руководителя единственной сохранившейся в Украине государствен

И снова проиграли «Ворскле»

 Одесский «Черноморец» в очередном туре чемпионата Украины по футболу  принимал участника Лиги Европы полтавскую «Ворсклу».