26.07.2016

Ремонтуються освітні установи

З наближенням навчального року їм приділяється дедалі більше уваги.

Відпочиваючи, працюють

У Подільську з 21 червня по 11 липня працювали табір праці та відпочинку для учнівської молоді і профільний табір відпочинку з тематичними змінами у складі п’ятьох загонів: загін для дітей з девіан

Формуючи громадянське суспільство

В Одеській області на повному ході процес децентралізації. Ця реформа передбачає активну участь громадських формувань у само­врядуванні. 

До корупції – нульова толерантність

На розширеній нараді з працівниками центрального апарату, керівниками обласних управлінь та директорами державних підприємств, що входять до сфери управління служби, голова Держпраці Роман Чернега

Засуджений до президентства

Цікаву статтю пропонує на сторінках «The New York Times» працівниця бібліотеки Конгресу США Джулі Міллер.

Если задуматься о будущем...

Провальное выступление украинской сборной на «Евро-2016» подтвердило, что отечественный футбол серьезно болен.

Чому нервує адвокат?

Широкому загалу зазвичай нецікавий перебіг судових засідань. В Україні не було і ще довго не буде Анатоліїв Федоровичів Коні, щоб публіка в захваті слухала промови адвокатури.

Убедить примером

В Балте состоялась презентация преимуществ добровольного объединения громад для сельских голов украинского Придунавья.

Однією фразою

 Українська асоціація районних та обласних рад висловилася за відновлення конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки гром

Урядові новини

 Кількість ОСББ у країні зростає повільно. Представник Мінрегіону Дмитро Корчак найголовнішою причиною пасивності громадян вважає погану поінформованість.

Привлекая литературу

Одесса давно является одним из центров европейской культуры. Туристы отмечают ее особую ауру и притягательность для людей искусства.

«Ох, не однаково мені»

Федір Шаляпін виходив на театральні підмостки у столиці Чорномор’я неодноразово. Якщо брати до уваги персональні афіші, то 26-річний співак уперше приїхав до Одеси на гастролі 4 червня 1899 року.

Не скорилася долі

Нещодавно свій дев’яностолітній ювілей відсвяткувала одна з найповажніших мешканок с. Гонората Ольга Дмитрівна Сидоренко.

Чей дворик лучше?

В минувшем году мы рассказывали об итогах первого конкурса на лучший одесский дворик, проведенного по инициативе социального портала «Твой город». 

В джазе только девушки

Что такое джаз? Мы привыкли, что это исконно музыка мужчин. Но артистки из «Freedom-Jazz» доказали, что эти времена далеко в прошлом. 

Сторінки