30.01.2019

Стипендія для обдарованих дітей

Третій рік поспіль обдарованим дітям Одеської області віком від 8-ми до 18-ти років обласна рада виплачує стипендії за досягнення в сфері освіти, культури, мистецтв, фізичної культурі та спорту.

Щоб діти добре харчувалися

З початку нинішнього року збільшено вартість харчування для учнів шкіл та вихованців дитсадків району.

Современное оборудование – лицею

Измаильский политехнический лицей для кабинетов естественно-математических дисциплин получил оборудование почти  на два миллиона гривен.

Приміряються до децентралізації

Протягом тижня у Татарбунарському районі проходили засідання районних Рад регіонального розвитку. 

Нова громадська рада

Наприкінці січня запрацювала нова громадська рада при Кілійській райдержадміністрації. Точніше - у новому складі. На установчих зборах її створили у складі 19 осіб.

Медицина: кое-что за бесплатно

На сайте Минздрава Украины сообщается, что с июля этого года Национальная служба здоровья в рамках программы «Бесплатная диагностика» планирует сделать бесплатн

Одеська область – лідер медреформи

Одещина є лідером у справі адаптації до європейських стандартів та реалізації найважливіших національних реформ.

В Измаиле чествовали мать-героиню

В Измаиле чествовали мать-героиню: Указом Президента от 07.12.2018 № 416 матери девятерых детей Инессе Шевченко присвоено почетное званию «Мать-героиня».

Визнання для матері

Голова рай­держ­­адмініст­рації В’ячеслав Райчев вручив державну нагороду жительці села Поп­лавка Анжелі Крав­цовій, яка народила та виховала шестеро дітей. 

На Одещині у шість разів зросла кількість інклюзивних класів

В Одеській області створено 479 інклюзивних та інтегрованих класів, де навчаються діти з особливими освітніми потребами. Це у шість разів більше, ніж два роки тому.

Експонати, що засвідчили трагедію

В останні дні січня в усьому світі із сумом та болем згадують про одну з найжахливіших подій минулого століття і один з найбільших злочинів проти людства за всю його історію - Голокост. 

Чтоб не скучно было…

В Одесской области вместо 26 должно стать всего 8 районов. С такими планами выступил Кабмин в ходе презентации второго этапа административно-территориальной реформы.

Задача для Супермена, или Помочь за 15 минут

Он молод, умен, внимателен и всегда приходит на помощь. Боль в животе,  высокая температура, отек - все к нему.

Найцінніша нагорода - дитячі усмішки

Дитячий лікар з Березівки Леоніла Сергіївна Павлова за свій багаторічний і подвижницький труд удостоєна високого звання «Заслужений

Они не состарятся

16 января в Impact Hub Odessa прошёл кинопоказ ленты «Они не состарятся».

Сторінки