За полуднем віку

«Залізний кінь» завжди на ходу

Фельдшер з Антонівки Галина Євгенівна Ляшок протягом 55 років беззмінно обслуговує сотні жителів кількох навколишніх сіл. Ювілей припав на перше квітня.

Хто заплатить за пенсіонера?

Є такий Благодійний фонд «Let’s help!».

Екскурсія вдалася

Голова правління ПрАТ «ІСРЗ» Михайло Дудніков виконав свою обіцянку.

Встановлення розміру пенсії

Чи є особливості для встановлення розміру пенсії у розмірі, визначеному частиною 2 статті 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»  від 9 липня 2003 рок

Нехарчові продукти тепер під контролем

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України запустило електронну базу нехарчових продукті, які можуть зашкодити здоров’ю людини. 

Готують новий центр

Восени цього року в Одесі планують відкрити новий проект «Ветеранський простір».

Листи до редакції - найактуальніше

Читачі «Одеських вістей» цікавляться, які виплати (доходи) враховуються в заробітну плату (дохід) застрахованої особи для обчислення пенсії?

Прошли годы. Что сделано?

В жизни Одесской областной Организации ветеранов Украины наступила ответственная пора – отчёты и выборы. Они уже завершились в первичках и стартовали в районных и городских структурах.

Однажды и навсегда

У каждого из нас бывали такие случаи, которые, произойдя однажды, остались в памяти навсегда и даже стали своеобразным ориентиром на житейских путях-дорогах.

Хочешь плавать на авось...

Есть такая пословица: хочешь плавать на «авось» - лучше сразу море брось. Верная пословица, по большому счету, не поспоришь.

На Одещині жінок більше, аніж чоловіків

За даними облуправління статистики, на початок 2019 року в Одеському регіоні проживало понад 2,3 мільйона людей.  Жінок серед них більше - 53 відсотки.

Буде нова амбулаторія

На позачерговій сесії депутати Татарбунарської райради ухвалили важливе рішення про десятивідсоткове співфінансування будівництва амбулаторії, яка обслуговуватиме

Укрпошта може припинити доставку пенсій

«Укрпошта» з 1 січня 2020 року не буде доставляти пенсії за поточним збитковим тарифом.  Глава компанії Ігор Смілянський заявив: щоб цього не сталося, уряд повине

Листи до редакції – найактуальніше

«Як відбувається виплата пенсії особам, які перебувають на повному державному утриманні?» 

Баба Вера

В общественном транспорте люди нынче нередко молчат. Да и о чем говорить народу, утомленному и уставшему от проблем?

Сторінки