За полуднем віку

Танець як спосіб життя

Енергійності Галини Василівни Смирнової позаздрять навіть ті, кому за віком бути покладено такими, а почуттю гумору - досвідчені КВК-щики.

З турботою і повагою

   У смт Окни, у відділі сприйняття зайнятості Подільського МРЦЗ, відбувся інформаційно-консультативний захід «Ми є, ми рівні», який був присвячений  Міжнародному

Пенсионный фонд пересчитает пенсии. Что изменится?

С 1 декабря  Пенсионный Фонд повысит минимальную пенсию на 74 гривны до 1638 гривен. Такие цифры заложены в бюджете на 2019 год. 

Оце так огірочки!

 Життя не ладилось. Дарма, що сім’я зародилася з палкого кохання Ірини Вітер та Миколи Коркошко.

Новий сервісний центр

Сервісний центр Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області відкрито в місті Ізмаїл.

Як будуть рости пенсії в 2020 році?

Мінімальна пенсія в 2020 році зросте з 1638 до 1769 гривень. Такі цифри закладені в проект державного бюджету 2020 року, який за основу в першому читанні схвалила Верховна Рада.

Ушла на фронт добровольно

Я, Вера Константиновна Левченко, родилась 27 июля 1923 года на Сумщине, в селе Лутыще Охтырского района. В семье я была 13-м ребенком – самой младшей. Ранней осенью 1943 г.

Одна из лучших

Ветеранская организация станции Измаил признана одной из лучших в Одесском регионе Одесской железной дороги. Она была основана в 1991 году.

Спасибо киностудии

Мы, группа пенсионеров-железнодорожников, с творчеством коллектива Одесской киностудии познакомились в 2013 году.

Фальшивий фарш

Увесь день до кінця зміни Валентина стримувала розпач, хоча на душі було кепсько.

Вінчання у день золотого весілля

Винуватці свята, подружжя Браткевичів, проживають в Одесі в затишному будинку на вулиці Сєрова. Коли ж як не тепер згадати молоді роки!

До уваги платників ЄСВ

Головне управління Пен­сійного фонду України в Одеській області звертає увагу платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ), що

Чи знизять пенсійний вік?

До Верховної Ради внесено законопроект № 0972  «Про внесення змін до закону України « Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (щодо удосконалення п

Легальна зарплата – соціальна захищеність

Виплата заробітної плати в «конвертах» - тягар сучасності, який несе за собою багато негараздів, як країні в цілому, так і кожному з нас.

Система телемедицини працює

В Одеській області на даному етапі реформування сфери охорон здоров’я повноцінно працює система телемедицини. Про це сказала в. о.

Сторінки