Життя

Работали в «турборежиме»

  Ни пикеты протестующих возле здания Одесского областного совета,  ни информация о возможном заминировании, не повлияли на  скоростной режим, в котором работали вчера депутаты Одесского областного

Нет временных истин

Уходят, уходят, уходят… В вечность… Фронтовики, принёсшие Украине  свободу от фашистского нашествия в теперь уже далёком октябре 1944 года.

Восени 1943 року розпочалося остаточне вигнання нацистських окупантів з України

Друга світова війна принесла з собою стільки горя, віроломства і зруйнованих доль, що донині людство загоює рани,  і з сумом і гіркотою згадує про ті далекі події. Але є суд історії.

О том, что волнует сердца

За Украину! За её волю! За честь и славу! За народ!

Щоб у нашому домі не царювали олігархи

Відкриття ринку земель в Україні – питання надто важливе, тож приймати якісь рішення чи закони без попереднього обговорення з людьми якось нелогічно.

Лани тим, хто на них працює

За Конституцією земля належить усім громадянам України. Тим, хто жив, живе і житиме в ній. 

Урочистості з нагоди Дня працівників освіти

В Одеському Будинку вчених відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівників освіти.

Навстречу будущему

С обретением независимости наша страна взяла курс на ликвидацию домов ребенка путем развития разных форм семейного воспитания и наставничества.

Перший у родині педагог

Заступниця директора з виховної роботи НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» смт Любашівка Вікторія Добровольська — випускниця цієї ж школи.

Агробізнес на равликах

Центр розвитку та правової підтримки села (ОРАКС), фінансований урядом Канади, влаштував для бізнесменів та сільгоспвиробників агротур «Ідеї для агробізнесу: павловнія та равлики».  Захід проходив

Понадобится… шестьсот лет!

Что такое бесквартирье, знаю не понаслышке. За тридцать пять армейских лет пришлось одиннадцать раз переезжать к новому месту службы.

Полегшити фізичні й душевні страждання

У ЦРЛ планується відкриття паліативного відділення. 

Сучасні технології – у лікувальний процес

Зарубіжний досвід свідчить, що кошти, вкладені в розвиток телемедицини, в найближчому майбутньому окупляться сторицею.

Не розпорошити медичний потенціал

Перший заступник голови обласної ради Вадим Шкарівський в межах робочої поїздки до Любашівки ознайомився з перспективами розвитку галузі охорони здоров’я.  Перебуваючи у центральній районній лікарн

Село живе, доки летять лелеки

- Це свято тих, хто тут народився і виріс, хто приїхав сюди колись і залишився тут назавжди, це свято з особливим баштанківським колоритом, традиціями, славною українською історією, - такими словам

Сторінки