Отримані результати надихають до оптимізму

Стабільна політична та економічна ситуація, що склалася в Березівському районі, сприяла продуктивній роботі чергової сесії районної ради, яка відбулася під головуванням її очільника Олега Богоміла. Участь у роботі сесії взяв виконувач обов’язків голови РДА Іван Руденко.

За економічний блок питань, який стосувався виконання бюджету за 9 місяців, внесення необхідних доповнень і втілення в життя програми соціально–економічного та культурного розвитку району, проголосували без дебатів. Ці питання є особливо знаковими – як для депутатів зокрема, так і для всіх мешканців краю. Завдяки програмі «Народний бюджет», ініційованої губернатором Едуардом Матвійчуком, більшу частину завдань, поставлених народом перед владою, уже виконано.

Згідно з даними фінансового управління райдержадміністрації, підсумок роботи за 9 місяців такий: районний бюджет виконано на 103 відсотки.

– Приємно чути. Це результат плідної праці, якого вдалося досягнути завдяки внескові депутатського корпусу, інвесторів, керівників сільгосппідприємств, організацій, установ і кожного з працівників, – зазначив Олег Богоміл.

Він загострив увагу депутатів не лише на об’єктах, де роботу вже виконано, а й на тих, де вона ще триває. Щойно мешканці Шевченкового отримали газ, а вже невдовзі відбудеться задіяння підвідного газогону до сіл Михайло–Олександрівка, Демидове, Анатолівка, Рівне. Голова райради підкреслив, що реалізація такого масштабного проекту стала можливою завдяки підтримці з обласного бюджету – виділено 3 млн 600 тисяч гривень. Роботи по деяких об’єктах, які заплановані в межах програми «Народний бюджет», будуть виконані до кінця року. Незабаром планується розпочати заміну вікон у Березівській ЗОШ № 1.

На сесії також обговорювалося й питання про підготовку об'єктів житлово–комунального комплексу та соціальної сфери до осінньо–зимового сезону. Крім щорічного усунення недоладів, цьогоріч зроблено перші значні кроки щодо енергозбереження. Як зазначив начальник відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та ЖКГ Юрій Куценко, відкритим залишається питання про закупівлю твердого палива й газу для закладів освіти та охорони здоров’я.

Також на сесії було заслухано підсумки літньої оздоровчої кампанії. Сума на оздоровлення дітей району, яка з року в рік залишалася незмінною, зросла удвічі. За останні п’ять років дитячий оздоровчий табір «Чайка» вперше працював у три зміни. Наступного року планується організувати відпочинок у чотири зміни.

Звісно, попереду роботи ще багато, і місцевій владі, депутатському корпусові є над чим працювати. А втім отримані результати надихають до оптимізму та віри в подальший розвиток району.

Выпуск: 

Схожі статті