ЖКГ

Хто ліпший господар дорогам?

Майстер дорожньо-експлуатаційної дільниці (ДЕД) Олег Стратулат повідомив, що віднедавна очолювана ним організація в Захарівському районі підпорядковується Великомихайлівській ДЕД.

Новітній «рентген» для ріки

У Кілії до Дня Дунаю презентували нову систему моніторингу поверхневих вод.

Взялися за місцеві дороги

На початку місяця розпочався поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О162132 Саврань-Бакша-Заплази-Любашівка в межах Гвоздавської сільської ради та

Город приводят в порядок

В Измаиле продолжают благоустраивать разные микрорайоны города. Строятся тротуары и пешеходные дорожки (например, на ул. Станционный поселок - вдоль стадиона «Центральный»).

В Лісках чекають на амбулаторію

У селі Ліски Кілійської ОТГ триває будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Проект фінансується за рахунок коштів державного, обласного та місцевого бюджетів.

Виноградовка получила новую дорогу

Жители с. Виноградовка Болградского района в конце мая радовались завершению работ на ул. Степной, где было капитально отремонтировано (а, по сути, построено!) 250 метров асфальтного покрытия.

ФАП ремонтують власним коштом

У Павлинці капітально ремонтують приміщення під акушерсько-фельдшерський пункт.

ОТГ починають з благоустрою і безпеки

У райцентрі капітально ремонтується ділянка вулиці Володимира Князя, що веде до Меморіалу Слави, а також укладається плитка на площі перед Будинком культури. 

Дороги ломают быстрее, чем строят

Капитальный ремонт автодороги Кучурган — Раздельная еще не завершился, а грузовой рабочий транспорт местных песчаных карьеров уже изрядно ее разрушил.

Вилково – без природного газа, но с тростником и солнцем

В Вилково проблему привлечения инвестиций и перехода на альтернативное топливо решили одним махом. Пока – в детсаду «Родничок».

ПРЯМАЯ РЕЧЬ Александр ХАРЛАШИН, заведующий отделом по вопросам природопользования аппарата Одесского областного совета:

- «Зеленые тарифы» резко повысили интерес к развитию солнечной энергетики. Особенно это заметно в курортной зоне, где крыши баз отдыха все чаще украшают солнечные батареи. 

Енергоощадність приживається повільно

Через дорожнечу природного газу люди масово переходять на дрова або пелети. І, як свідчить навіть мій особистий приклад – це значно дешевше та тепліше.

От «прозрачного офиса» к открытому городу

Измаил активно меняет свой облик и открывает пространство, прощаясь с глухими заборами.

Переправа «Орловка-Исакча»: открытие все ближе?

10 апреля Кабинет Министров Украины принял решение об открытии в Одесской области международного пункта пропуска «Орловка» на реке Дунай. 

Де тонко, там і ремонтували

Представники нещодавно створеної служби місцевих автомобільних доріг Одеської області прибули до району, щоб на місці визначити обсяг робіт на поточний рік.

Сторінки