ЖКГ

Відремонтовано вулицю Заводську

Про жахливий стан вулиці Заводської в Захарівці, яка знаходиться поруч із школою, не говорив хіба що ледачий.

…Простились с падающей трубой

32-метровую кирпичную дымовую трубу южно-западной котельной КП «ТС Измаил­теплокоммунэнерго» по улице Транс­порт­ников заменили на металлическую.

Світло, безпечно, економно

У селі Градениці Біляївського району Одеської області коштом обласного бюджету було проведено капітальний ремонт електромережі зовнішнього освітлення по вулиці Дружби та провулку Чорноморський.

У навчальний рік - з новим двором

У селі Виноградівка Болградського району перший дзвоник пролунає над оновленим шкільним двором. Тут за рахунок співфінансування районного та сільського бюджетів укладають тротуарну плитку.

Готовь ливневки летом

Измаил продолжает благоустраивать внутридворовые территории и объекты наружного освещения.

Без нічного тарифу і вода – не по кишені

Через борг перед енергетиками, який сягнув майже 200 тис. грн, КП «Ананьїв-водоканал» замість цілодобового централізованого постачання води запровадив погодинне - ранкове та вечірнє. 

Всебічно і практично

В районі активно готуються до нового навчального року. Підготовка триває за декількома напрямками. По-перше, проводяться ремонтні роботи.

Время – до конца августа

Ровно месяц остается до окончания приема заявок на участие в конкурсе «Дворики Одессы», проводимом социальной платформой «Доброе дело». Он будет проходить уже в пятый  раз.

Алтестовому – чисту воду

18 липня розпочався капітальний ремонт артезіанській свердловини в селі Алтестове Холоднобалківської сільської ради, як і було домовлено на робочій нараді, котра відбулася в РДА 16 липня.

Хто ліпший господар дорогам?

Майстер дорожньо-експлуатаційної дільниці (ДЕД) Олег Стратулат повідомив, що віднедавна очолювана ним організація в Захарівському районі підпорядковується Великомихайлівській ДЕД.

Новітній «рентген» для ріки

У Кілії до Дня Дунаю презентували нову систему моніторингу поверхневих вод.

Взялися за місцеві дороги

На початку місяця розпочався поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О162132 Саврань-Бакша-Заплази-Любашівка в межах Гвоздавської сільської ради та

Город приводят в порядок

В Измаиле продолжают благоустраивать разные микрорайоны города. Строятся тротуары и пешеходные дорожки (например, на ул. Станционный поселок - вдоль стадиона «Центральный»).

В Лісках чекають на амбулаторію

У селі Ліски Кілійської ОТГ триває будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Проект фінансується за рахунок коштів державного, обласного та місцевого бюджетів.

Виноградовка получила новую дорогу

Жители с. Виноградовка Болградского района в конце мая радовались завершению работ на ул. Степной, где было капитально отремонтировано (а, по сути, построено!) 250 метров асфальтного покрытия.

Сторінки