Одеса

Свято, котре наразі з нами

…«Ти глянь, які злі наші дівчата», – жартували, пам’ятаю, дорослі, коли багато-багато років тому погода кинула кілька пригорщей снігу на 8 березня. Щоб то вони зараз сказали? Про погоду.

Политика с женским лицом

Ирина Ковалиш в политику пришла из журналистики. Сферы эти вроде и близкие по содержанию, однако депутату Ковалиш пришлось овладевать и многими новыми навыками.

Мужская роль ей по плечу

Нина Спиридоновна Злати выложила в Фейсбуке новый пейзаж: озеро Ялпуг, по синей глади скользят два лебедя – очень красиво!

Коли є бажання покращити життя громади

Є такі жінки, для яких реалізація у професійній сфері надзвичайно важлива.

Коли поблажливість – лише дратує

…Ми, звісно, не могли відмовити собі у задоволенні поспілкуватися бодай з кимось з жінок, чий професіоналізм викликає заслужене захоплення в очільника обл­ради.

Спортсменки, відмінниці й просто красуні

Тим, хто досі перебуває під владою стереотипу, що військовослужбовці-жінки часто-густо сидять у штабах або, в кращому випадку, в апаратних радіостанцій, варто було б познайомитися з дівчатами-курса

«Бьет – значит любит»?

Этот вопрос представители правоохранительных органов задали учащимся старших классов одесской школы №60 и профессионального лицея сферы услуг ЮНПУ им.

Коли дороги замовляють «музику»

(Враження подорожнього)

Увага! Розпорядження про перенесення сімнадцятої сесії Одеської обласної ради

На підставі статті 46 і частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» внести наступні зміни у розпорядження обласної ради від 26 лютого 2018 ро

Батман с апломбом

В последнее время в Одессе все чаще происходят различного рода конфликты, скандалы, склоки.

Раковый корпус

В каждом городе есть свои достопримечательности, которые коренные жители спешат продемонстрировать тем, кто приезжает к ним погостить. Одесса не исключение.

Повернути дитинство, відібране долею

Допомогою Центру послуг раннього втручання, що діє в Одесі на базі обласного медичного центру психічного здоров’я, скористалися вже 23 сім’ї, де виховують дітей з інвалідністю, затримками психічног

Не стать жертвой, жертвуя

Сгорбленный в три погибели, опираясь на суковатую палку, он стоял у подземного перехода от Куликова поля к железнодорожному вокзалу, терпеливо ожидая подаяния.

День Героїв Небесної Сотні

20 лютого, в День Героїв Небесної Сотні, ми вшановуємо невмирущий подвиг громадян нашої країни, простих українців, які без сумнівів та страху виступили на захист України проти злочинного режиму кол

Депутати вимагають збільшити субсидії населенню

Граничні показники вартості вугілля і скрап­леного газу, що використовуються при обрахункові пільг і житлових субсидій, не будуть підвищені до їхньої ринкової вартості.

Сторінки