Одеса

Свято самоврядування

Вчора, 7 грудня, українське суспільство відзначило День місцевого самоврядування.

Самоуправление по-одесски

Одесса – не только город у моря, славящийся юмором, туризмом и торговлей, но и «законодательница избирательных мод» и традиций самоуправления.

Боеготовность полная

Давно не видел такого количества журналистов на всякого рода брифингах. Одних только телекамер насчитал полтора десятка.

Петрик та Гаврик – на ремонті

На площі Віри Холодної в Одесі кілька днів тому розпочався капітальний ремонт історичного фонтану і бронзової скульптурної композиції «Петя і Гаврик» - героїв повісті Валентина Катаєва «Біліє парус

Пам’яті колеги

Минув рік відтоді, як перестало битися серце нашого колеги, гарної і небайдужої людини Таквора Саркісовича Оганесяна.

Записки на асфальті

Віднедавна в Одесі біля деяких пішохідних переходів, на тротуарах і на самих смугах пішохідних переходів  нашого міста з’явилися попереджувальні написи:  «Візьми дитину за руку»,  «Поди

Пішов з життя, рятуючи інших

Під час операції на робочому місці перестало битися серце одного з кращих військових лікарів, начальника клініки інтенсивної терапії Одеського військового госпіталю, полковника Олега Кушніра. 

Как читателя защитит… главный редактор

7 ноября в нашей редакции состоялась встреча руководителей печатных изданий города. В редакторском кабинете «Одеських вістей» собрались руководители большинства одесских газет.

Спадкоємці подвигу

34 роки тому 4 листопада на кораблі Морської охо­ро­ни «Григорій Ку­ро­п’ят­ников» був піднятий прапор, і залізний охоро­нець морських кордонів увійшов до лав прикордонного війська.

Одеса змагатиметься за звання молодіжної  столиці

Понад сорок великих і малих міст України подали заявку на участь у конкурсі «Молодіжна столиця України».

У пошуках формули миру

Три актуальні дискусійні панелі пройшли в рамках 10-го національного експертного форуму: «Формула миру для України», «Україна – інвестиційний хаб Європи» та «Україна в міжнародному вимі

«Всемирные Одесские новости» – из первых уст

–  Должен же остаться след того, чем занимаются люди, чем увлечены, того, что происходит в каждодневной жизни.

Успех измаильских самбистов

20-21 октября в г. Касабланка (Марокко) проходил чемпионат мира среди мастеров по самбо.

Одесские гандболисты-ветераны - чемпионы Украины

В  Броварах (Киевская область) состоялся 8-й чемпионат Украины по гандболу среди мужских команд ветеранов. В турнире приняли участие восемь команд из разных регионов Украины.

Подбати про чотирилапих друзів

В Одеському благодійному закладі «Притулок для захисту і допомоги бездомним тваринам» сьогодні мешкають сотні покинутих, загублених, покалічених чотирилапих друзів. 

Сторінки