Закон

Два з половиною мільйони – на одну дитину?!

Наприкінці минулого ро­ку Пів­денний офіс Держ­аудитслужби провів ревізію комунальної установи «Білгород-Дністровський спеціа­лізова­ний будинок дитини». З січня 2015 р.

«Євробляхи» - пільги закінчаться в травні

Кабмін  вніс ясність у питання про «євробляхи», яке неодноразово розігрівало соціальний градус у суспільстві ще восени минулого року.

Не про абстрактні цифри

Прокуратура Одеської області звернулася до суду із клопотанням про зупинення будівництва готелю на пляжі Ланжерон, де через падіння будівельного автокрану загинув робітник.

Містам – землю, вчителям – сертифікати

26 листопада в Києві відбувся П’ятий Національний прес-клуб реформ «Децентралізація, результати, виклики і перспективи». На захід були запрошені журналісти з усіх регіонів України.

Подкуп избирателей завершился тюрьмой

Во время первой избирательной кампании в объединенной территориальной громаде Килийского района был зафиксирован подкуп избирателей в Килии и селе Шевченково. 

З воєнним станом, та без паніки

Одеська область потрапила до переліку тих десяти регіонів, на території яких запроваджується воєнний стан. Жодної паніки ця звістка не викликала.

В Одессе судят живодера

…Она искала в социальных сетях интернета объявления, в которых волонтеры, спасавшие бездомных животных, предлагали ответственным и заботливым людям взять к себе в дом котенка или щенка.

Наступление налоговой милиции

Налоговая милиция в Одесской области подвела итоги работы за 9 месяцев 2018 года. Общий экономический эффект от ее деятельности за этот период составил 281 миллион гривен.

Узаконити комунальну нерухомість

Ще торік таке завдання перед відповідальними спеціалістами поставив голова районної ради В’ячеслав Думитрашко.

Довгий шлях до свободи

… У числі перших «Хлібороб» не пішов на роздержавлення не тому, що колектив не бажав цього. Перепони  з’явились там, де й не снилось.

«На хліб вистачає. Але без масла»

Серед тих засобів масової інформації, які наближаються до завершення процесу роздержавлення – районна газета «Єдність». Не було сенсу йти у вільне плавання в числі перших.

Промінь надії ще є

Редактору районної газети «Промінь» Тетяні Погореловій до труднощів не звикати. Тринадцять літ тому вона, не маючи досвіду у журналістиці, очолила районку.

Сессия ХХ. Начиная с памяти…

ХХ сессия областного совета VII созыва состоялась 11 сентября.

Генерал Иван Катеринчук: «Сейчас незаконный оборот наркотиков «работает» по всем законам рыночной экономики»

Ректор Одесского госуниверситета внутренних дел рассказал о начале  подготовки, впервые в Украине,  специалистов по криминальному анализу и борьбе с наркобизнесом, а также об уникальных

Сторінки