Свята

Розвивайтесь й школярів не цурайтесь

Серед деяких представників старшого покоління поширений стереотип, що молодь нічого не хоче робити й на неї не варто сподіватися в майбутньому.

В Татарбунарах состоится фестиваль ретро-авто

У жителей Татар­бунар и Татарбу­нар­ского района еще сохранились и находятся в хорошем состоянии автомобили, мотоциклы, мопеды и велосипеды, которым более 50 лет.

Дороги Одесчины: свежая статистика

На початок 2019 р. протяжність автомобільних доріг загального користування Одеської області становила 8327,9 км, з них 97,3% – автодороги з твердим покриттям.

На Покрову – в Кам’яне

Мабуть, осінь, зачувши, що в селі Кам’яне Савранського ра­йону у рамках туристичного проекту «Чотири сезони» вже четвертий рік поспіль проводиться фестиваль «Покр

Ее сердце не знает усталости

Сегодня об известном сельхозпроизводителе СПК «РОССИЯ», что в селе Приморском Килийского района, где живут старообрядцы, слывет добрая слава  не  только в нашем крае.

Урочистості, присвячені Дню захисника України

З нагоди Дня захисника України в Одесі відбулися спільний молебень представників різних конфесій та церемонія покладання квітів на місці спорудження майбутнього м

Святкове зібрання в Одеській обласній раді з нагоди відзначення Дня захисника України

З нагоди відзначення Дня захисника України в Одеській обласній раді відбулося урочисте зібрання. В ньому взяв участь голова обласної ради Сергій Паращенко.

Урочистості в Одеській обласній державній адміністрації

В Одеській обласній державній адміністрації за участю виконуючої обов’язки голови обласної державної адміністрації Світлани Шаталової відбулось вручення державних нагород військовослужбовцям з наго

О том, что волнует сердца

За Украину! За её волю! За честь и славу! За народ!

Урочистості з нагоди Дня працівників освіти

В Одеському Будинку вчених відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівників освіти.

Навстречу будущему

С обретением независимости наша страна взяла курс на ликвидацию домов ребенка путем развития разных форм семейного воспитания и наставничества.

Перший у родині педагог

Заступниця директора з виховної роботи НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» смт Любашівка Вікторія Добровольська — випускниця цієї ж школи.

Село живе, доки летять лелеки

- Це свято тих, хто тут народився і виріс, хто приїхав сюди колись і залишився тут назавжди, це свято з особливим баштанківським колоритом, традиціями, славною українською історією, - такими словам

Рени пел, танцевал и выставлялся

Три дня ренийцы праздновали 471-ую годовщину со дня основания родного города.

Ярмарка в Сафьянах: не Сорочинцы, но ярко, вкусно и щедро!

В Измаильском районе в субботу, 7 сентября, отыграла Ярмарка щедрости и таланта. 

Сторінки