Діти

Станция юных натуралистов – в ожидании гостей и перемен

Каждый родитель задается вопросом, как разнообразить летний отдых своего ребенка – какую площадку посетить, в какой детский лагерь приобрести путевку, на какую экскурсию сходить в родном го

Як влітку відпочивають дітки?

Кожен із нас радів літнім канікулам. Адже школа на кілька місяців далеко позаду, з’являється вільний час для занять улюбленими справами.

Прямая речь Галина Кокшарова, председатель обкома профсоюза медицинских работников:

Как и в прошлые годы, дети медработников области (всего – 400 деетй) отдыхали на базе ГУ «Детский специализированный (специальный) клинический санаторий «Хаджибей» Минздрава Украины, который распол

Мріє відпочити у таборі

Дев’ятирічна біженка зі Слов’янська Маринка Карауш, котра перейшла в 4 клас ЗОШ №12 міста Одеса, влітку відпочиває у своєї бабусі Наді в Солтанівці.

Подорож до «Сонячного берега»

У перші дні серпня ще сто дітей віком від 7 до 16 років з більшості сіл Біляївського району за путівками  відпочинуть на морі, у дитячому таборі «Сонячний берег».

Крутятся как белка в колесе

Не надеялся, что в послеобеденную знойную пору кто-то ответит на мой телефонный звонок.

С Божьей молитвой

При приходе храма Покрова Пресвятой Богородицы УГКЦ г. Балты открыл свои двери летний лагерь. Здесь отдыхают более полусотни детей из Балты и Балтского района.

Талант он и на отдыхе талант

В эти дни 35 юных жителей Ренийского района отдыхают в детском лагере «Аист», что в селе Приморское Килийского района. В следующую смену заедут еще 15 мальчишек и девчонок. 

«Глобус» для ярких каникул

На берегу Черного моря в селе Приморское Килийского района расположена база отдыха «Глобус». Это - коммунальное предприятие Измаильского райсовета.

Для найменш захищених

Традиційно найбільша увага в питаннях літнього відпочинку та оздоровлення приділяється дітям із родин, які належать до найвразливіших категорій.

На втіху молоді й малечі

На території Мигаївської сільської ради нещодавно облаштували два сучасних спортивних майданчики.

Реалії нової української школи

На шпальтах нашої газети ми вже інформували читачів про шкільну реформу, яка стартувала цього року. Триває її перший етап – зарахування дітей до початкової школи за новими правилами.

Із турботою про дітлахів

У рамках Регіональної програми енергоефективності Одеської області на 2016-2018 роки у двох дошкільних навчальних закладах міста Чорноморськ - ДНЗ № 6 «Сонечко» та ДНЗ № 12 «Снігуронька» проводитьс

Море, розваги та смаколики 

Сто дітей з Луганської та Донецької областей відпочивають в Одеському регіоні.

Сторінки