Освіта

Школы готовятся к новому учебному году

С начала лета во всех школах Арцизского района ведутся капитальные и косметические ремонты.

Поблизу прірви

Саме так, на мій погляд, виглядає ситуація, що складається у вітчизняній вищій школі в деяких регіонах, до яких, на жаль, відноситься й Одеська область.

С Божьей молитвой

При приходе храма Покрова Пресвятой Богородицы УГКЦ г. Балты открыл свои двери летний лагерь. Здесь отдыхают более полусотни детей из Балты и Балтского района.

У Кілійській ОТГ освіта стає доступнішою

Кожна людина має право на освіту – саме так говориться у Конституції. І щоб вона була доступнішою, працює державна програма «Шкільний автобус».

Прямая речь. Полина Кравченко, кандидат юридических наук:

- Меня, честно говоря, удивляет отсутствие исков в суды со стороны родителей, которым не удалось отдать детей в подходящую им, а не определенную новой системой Миобразования, школу.

Прямая речь. Надежда Хуторная, психолог:

- Наблюдая за дискуссией по поводу новых принципов набора детей в первый класс, я никак не могу понять, ради чего все затевалось? Зачем устраивать весь этот кошмар?

Що на старті?

Концепція «Нової української школи», як стверджують фахівці, - це докорінна зміна в освітньому середовищі, це реформа, що розрахована на багато десятиліть наперед.

Реалії нової української школи

На шпальтах нашої газети ми вже інформували читачів про шкільну реформу, яка стартувала цього року. Триває її перший етап – зарахування дітей до початкової школи за новими правилами.

Буде сучасна система опалення

У Главанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Арцизького ра­йону повним ходом йде капітальний ремонт системи опалення.

Що можна зробити з одного інтернату?

На Подільську спеціалізовану школу-інтернат І-ІІІ ступенів – ліцей інформаційних технологій чекають зміни та модернізація.

Освітній простір для першачків

З першого вересня 396 першокласників навчатимуться відповідно до вимог «Нової української школи» – без книжок та з використанням LEGO.

Школи готуються до нового навчального року

З нового 2018/2019 навчального року стартує освітня реформа «Нова українська школа». І першими учнями, які будуть навчатися за новою програмою стануть першокласники.

Покупать или не покупать учебники?

Родители и родственники школьников в Арцизе жалуются, что вынуждены покупать на крупные суммы учебники для детей.

За принципом автономності

Освіту у Балтській об’єднаній територіальній громаді у 2017 році визнано як одну із базових галузей (як і охорону здоров’я).

Ступеньки успешной «карьеры»

На следующий день после «Дня карьеры» телефоны в Одесском городском центре занятости не умолкали с утра и до вечера – звонили работодатели, коллеги из области и даже из других регионов страны, а ос

Сторінки