Освіта

Завершается благоустройство территории школы № 5

В Рени продолжает прихорашиваться территория в общеобразовательной школы № 5: двор начальной школы выстилают декоративной плиткой. 

Змінив хід свого життя

Олег Анатолійович Демчук з тих людей, які завжди і в будь-якій ситуації можуть дати собі раду. Незважаючи на життя в інвалідному візку, чоловік не вміє сидіти, склавши руки.

Незручно школярам, важко й вчителям

Вже другий навчальний рік понад 700 учнів Захарівського НВК змушені здобувати знання майже в спартанських умовах.

Прикордонникові – навички психолога

Прикордонники Ізмаїльського загону та Навчального центру морської охорони взяли участь у науково-практичній конференції «Теорія і практика військово-морської психології».

Встреча в храме книг

Одесский областной Совет мира в рамках празднования 50-летнего юбилея проводит серию знаковых встреч, участие в которых принимают многие жители Одесчины.

Наша мова – наша сила

 В Одеській національній науковій бібліотеці розпочався традиційний тиждень, присвячений Дню української писемності та мови.

В гостях у нацгвардійців

До Дня захисника України в Одесі Нацгвардійці влаштували день відкритих дверей. В гості до себе вони запросили учнів 14 навчальних закладів Одеси.

ПОДВІЙНО УРОЧИСТИЙ ДЕНЬ

Яскраве свято відбулося 5 жовтня в Одеському морехідному училищі ім. О.І. Маринеско Національного університету «Одеська морська академія» з нагоди посвяти в курсанти.

Учителей поздравили праздничным концертом

Традиционно педагогов Измаильского района с Днем учителя поздравляют праздничным концертом. 

При этом каждый год мероприятие проводится в новом населенном пункте Измаильщины. 

Освіта й медицина – в центрі уваги президентського візиту

Освіта й медицина – в центрі уваги президентського візиту

Одеську область з робочим візитом відвідав Президент Петро Порошенко. 

Відзнаки – освітянам

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов вручив грамоти та нагрудні знаки освітянам регіону за професіоналізм та відданість справі.

Вчитель з династії вчителів

Справжнього вчителя, який за покликом серця вирішив пов’язати свою долю з нелегкою педагогічною працею, вирізняють щирість душі та відкритість погляду.

Турнір в пам’ять про наставника

Вже не один рік поспіль в Захарівці проходять обласні змагання з волейболу на знак пам’яті про вчителя фізкультури, тренера та воїна-інтернаціоналіста В’ячеслава Володимировича Вітковського.

Школа для мікрорайону

Майновий комплекс Комунального закладу «Подільської спеціалізованої  загальноосвітньої  школи-інтернату І-ІІІ ступенів - ліцей інформаційних технологій» передали до власності Подільської громади.

День рождения без границ

Самая большая в Рений­ском районе сельская школа отметила 20-летний юбилей своего новоселья.

Сторінки