Конкурси

Чи стане Весела Долина найкращою в Україні?

Село Весела Долина Одеської області бере участь у фіналі Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2018». Наразі між собою змагаються 10 сіл-конкурсантів.

Свобода, грация и красота

Балтская цирковая судия «Грация» получила «Гран-при» международного фестиваля творческих достижений «Чайка» и сертификат на 1000 евро для участия в творческом лагере «Разом» в Болгарии. 

З’ясували, яким буде пам’ятник Героям Небесної Сотні

Переможцем відкритого конкурсу на кращу проектну пропозицію спорудження пам’ятника Героям Небесної Сотні в Одеській області стала скульптурна композиція номер «212014», виконана у співавторстві зас

до Ізмаїла зазирнув фестиваль фарб

У центрі українського Придунав’я влітку спостерігається справжнє буяння фарб - природа щедро ділиться своїми різнокольоровими багатствами.

Талант он и на отдыхе талант

В эти дни 35 юных жителей Ренийского района отдыхают в детском лагере «Аист», что в селе Приморское Килийского района. В следующую смену заедут еще 15 мальчишек и девчонок. 

До нас прийшов таємний покупець

Відділення поштового зв’язку «Балта-1» Одеською дирекцією «Укрпошта» визнано найкращим в області з якості обслуговування клієнтів за результатами перевірки «Таємний покупець».

Конкурс триває

В адміністративній будівлі обласної ради № 2, за адресою вул.

Об’єднала інтелектуальна гра

Двадцять шість юних любителів шахів і шашок зустрілися за картатими дошками у Ширяєвому на міжрайонному турнірі, влаштованому до Дня захисту дітей депутатом Одеської обласної ради Леонідом Шимо

Россыпь шахматных «звезд»

C 11 по 13 мая  проходил шахматный турнир «Звезды Арциза», организованный общественной организацией «Арцизский шахм

Визначили найкращих читачів року

В Татарбунарській районній бібліотеці стало вже доброю традицією щовесни проводити конкурс дитячого читання «Найкращий читач року».

Конкурс красоты – при полном аншлаге!

В Ренийском районе под патронатом народного депутата Украины Александра Урбанского прошел конкурс красоты и грации «Міс україночка», в котором приняли участие 13 старшеклассниц.

Смішного слова чародій

Отак влучно одзивався про всесвітньовідомого українського поета і сатирика, уродженця щедрої на таланти Одещини Степана Івановича Олійника (1908-1982 р.

Конкурс самых умных и красивых

Село Утконосовка  по праву считается одним из самых успешных населенных пунктов в Измаильском районе. Уже стало доброй традицией проведение здесь фестиваля-конкурса «Студент и студентка». 

Щедрий стіл «Балтської Масляни»

У Балтській ОТГ зародили нову традицію. Тут відбувся перший фестиваль-­ярмарок «Балтська Масляна».

Побольше спортивных арен – любого размера

Не все, что далеко от областного центра, – глубинка. И примером может стать Измаил, расположенный от Одессы более чем в 200 км.

Сторінки