Люди

за плідну працю

За вагомий внесок у реалізацію державної політики з реформування земельних відносин, плідну працю із забезпечення раціонального вико­ристання і збереження земель­них ресурсів та з нагоди Дня земле­

Вони були першими

Чи могли ми уникнути війни?

С подтоплением справляются

Килийский район переживает период подтоп­ления – интенсивно тающий снег образовал ручьи.

В бій іде морська піхота

Геннадій Васильович Швець родом із Чогодарівки. У свій час закінчив Макарівську середню школу, а в 17 років залишився круглим сиротою.

Свято, котре наразі з нами

…«Ти глянь, які злі наші дівчата», – жартували, пам’ятаю, дорослі, коли багато-багато років тому погода кинула кілька пригорщей снігу на 8 березня. Щоб то вони зараз сказали? Про погоду.

Политика с женским лицом

Ирина Ковалиш в политику пришла из журналистики. Сферы эти вроде и близкие по содержанию, однако депутату Ковалиш пришлось овладевать и многими новыми навыками.

Керівна робота дає наснагу

Понад два роки тому односельці Наталії Володи­мирівни Хоменко продемонстрували їй високу довіру, обравши головою Соше-Острівської сільської ради.

Мужская роль ей по плечу

Нина Спиридоновна Злати выложила в Фейсбуке новый пейзаж: озеро Ялпуг, по синей глади скользят два лебедя – очень красиво!

Коли є бажання покращити життя громади

Є такі жінки, для яких реалізація у професійній сфері надзвичайно важлива.

Ольга Семина: профсоюзная «мама» измаильской гимнастики

Измаильчанка Ольга Семина – личность известная далеко за пределами родного города. И тому есть серьезные основания.

Коли поблажливість – лише дратує

…Ми, звісно, не могли відмовити собі у задоволенні поспілкуватися бодай з кимось з жінок, чий професіоналізм викликає заслужене захоплення в очільника обл­ради.

Війна не стала перешкодою на шляху до їхнього великого кохання

Коли дивишся на цю закохану пару, то починаєш мимоволі посміхатися – стільки ніжності й тепла вони випромінюють. Це Лариса та Георгій Ільчуки.

Спортсменки, відмінниці й просто красуні

Тим, хто досі перебуває під владою стереотипу, що військовослужбовці-жінки часто-густо сидять у штабах або, в кращому випадку, в апаратних радіостанцій, варто було б познайомитися з дівчатами-курса

До Евросоюза – 900 метров

Границы – не помеха дружбе

Герой отримав нагороду Президента. Посмертно...

Більше ста воїнів отримали нагороди згідно з Указом Президента України Петра Порошенка «Про відзначення державними нагородами України».

Сторінки