Люди

До нас прийшов таємний покупець

Відділення поштового зв’язку «Балта-1» Одеською дирекцією «Укрпошта» визнано найкращим в області з якості обслуговування клієнтів за результатами перевірки «Таємний покупець».

Попри відсутність компенсації за пільговиків

Пасажирські перевезення в районі на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування здійснюють чотири перевізники: ПАТ «Ананьївське АТП – 15112» і приватні  підприємці Василь

Перевозки без правил

Ночь, улица, фонарь, автовокзал. Я выхожу из маршрутки, направляясь к станции на Старосенной площади.

«Не обзывайте их крысами!..»

У жителя города Рени Виктора Булгару есть хобби – на личном приусадебном участке он уже три года выращивает нутрий. 

Євросоюз допоможе поліпшити адмінпослуги

Діяльність Татарбунарського міського центру надання адміністративних послуг буде приведена відповідно до чинного законодавства за підтримки Програми  «U-LEAD  з Європою»: покращення якості надання

Непраздные размышления

В 2000-м году в Киеве, в парламентском издательстве вышла книга нашего земляка, известного юриста Александра Мучника «Комментарий к Конституции».

О Конституции – начистоту

Собираются ли жители нашей области отмечать День Конституции? Чувствуют ли себя защищенными Основным Законом Украины?

На чаше весов

В современном мире на грани выживания все чаще оказываются  не только животные, но и люди. причем и в том и в другом случае страдают они от беспричинной жестокости.

Ювілей найстаршої жительки району

Цього року Олена Іванівна Малєвська відсвяткувала свої 105 років.

Жизнь как служение

Год назад ушел из жизни наш коллега, заслуженный журналист Украины, первый заместитель главного редактора Виктор Иванович Козюра. 

Увлечение, ставшее профессией

30 июня – День флота Украины

Зустрічі, що надихають

Делегація працівників органів місцевого самоврядування на чолі з головою районної ради Катериною Лаптієнко здійснила навчальну поїздку до Полтавської області.

Володимир Мельник: «Престиж державної служби ще залишився»

Цими днями відбувся конкурс на звання кращого державного службовця. Переможці вже визначені та приймають поздоровлення від своїх колег. Однак за якими критеріями тут визначають найкращих?

У держслужби – жіноче обличчя

Служити державі Ольга Вурм розпочала у свої 18. 2006-го, закінчивши перший курсу вишу, перевелася на заочне бо, каже, дуже хотіла працювати.

Мы не Боги и не цари

Главный специалист отдела стратегического развития медицинских учреждений управления координации реформ Департамента здравоохранения облгосадминистрации  28-летний Денис Черный стал победителем кон

Сторінки