Скарб із «Титаніка» і апельсини, що врятували Одесу

На Одеській кіностудії відбувся прем’єрний показ третьої серії нового пригодницького дитячо-юнацького серіалу «Скарб, або Історія про чарівні апельсини». Серіал знято одеською кінокомпанією «ПІВДЕНЬ-ФІЛЬМ» режисер – Ігор Козлов-Петровський. Про зйомки цієї картини та прем’єри двох попередніх серій, що відбулися у грудні минулого року на кіностудії, «ОВ», які є одним із інформаційних партнерів компанії, уже повідомляли.

Перед показом була зустріч із президентом кінокомпанії «ПІВ­ДЕНЬ-ФІЛЬМ», акторкою та продюсеркою Евеліною Сергєєвою, режисером Ігорем Козловим-Петровським, акторкою Іриною Токарчук, акторами – вихованцями студії продюсерського центру «Домінік Джокер» (керівник Лариса Бреславська) Данилом Чумаком, Єлизаветою Кошубою, Олександром Шубніковим, Вале­рією Носенко.

Також на прем’єрі був присутній директор музею кіно Одеського відділення Національної спілки кінематографістів України Вадим Костроменко, який зіграв роль самого себе в третій серії фільму.

Глядачі, що заповнили зал, аплодували творцям серіалу й дарували їм квіти.

Своїми враженнями ділиться Евеліна Сергєєва:

– Насамперед відзначу колектив однодумців нашої кінокомпанії, з яким до снаги виконати практично будь-яку роботу. Разом із Ігорем Анатолійовичем Козловим-Петровським ми запустили цей єдиний сьогодні в Україні дитячий кінопроект восени минулого року. У березні нам вдалося завершити третю серію картини, і ми вдячні за те, що багато які одесити змогли сьогодні відвідати прем’єру.

– У нас грали прекрасні талановиті діти, які нас надихають знімати таке кіно, тим більше що дія відбувається в Одесі, – продовжила Евеліна Сергєєва. – Головні герої картини – четверо одеських дітей – у третій серії далі шукали скарб, колись захований одеським моряком, який плавав на затонулому «Титаніку». Ми показали подорож юних школярів у часі: діти стали учасниками відомої історії 1800 року, коли Одесу врятували грецькі апельсини.

Додам, що далі компанія планує нові кінопроекти. Головне, щоб на всі часи запанував мир у нашій прекрасній Україні.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті