Пошуки скарбу тривають

У червні в Одесі стартують зйомки продовження багатосерійного пригодницького дитячо-юнацького фільму «Скарб, або Історія про чарівні апельсини» кінокомпанії «ПІВДЕНЬ-ФІЛЬМ». Про це «Одеським вістям» – інформаційному партнерові кінокомпанії – повідомила її президент Евеліна Сергєєва.

Серіал знімається за сценарієм Наталі Присягіної режисером Ігорем Козловим-Петровським.

– З вересня минулого року по березень ми зняли три серії, які презентували у грудні та квітні на Одеській кіностудії. У нашій картині зайняті відомі одеські актори Ірина Токарчук, Олег Школьник, Микола Завгородній, Сергій Поляков, Ігор Равицький та багато інших. Я як акторка також брала участь у зйомках. І особливо приємно, що в третій частині серіалу роль самого себе зіграв директор одеського музею кіно Вадим Костроменко. Відзначу, що Вадим Васильович уже проявив себе як актор у попередньому фільмі нашої кінокомпанії «Таємниця повітряного міста», і ми були дуже раді продовжити з ним творчу співпрацю. Усі секрети продовження серіалу розкривати не буду, але скажу, що за сюжетом діти знайдуть старовинного листа, який підштовхне їх до пошуків козацького скарбу. Зйомки пройдуть у дуже цікавих мальовничих місцях міста, а також на околицях, зокрема на Жеваховій горі. У фільмі задіяні юні талановиті актори Данило Чумак, Єлизавета Кошуба, Олександр Шубников і Валерія Носенко. У продовженні серіалу зайняті актори, що знімалися в попередніх серіях, але буде певний сюрприз – з'явиться новий персонаж, якого зіграє один із найвідоміших в усьому світі одеситів. 

Зйомки четвертої серії плануємо завершити в серпні, щоб встигнути презентувати її до Дня міста 2 вересня. Сподіваємося, що одесити прийдуть до нас на прем'єру і одержать задоволення, занурившись в атмосферу доброго дитячого кіно, – підсумувала Евеліна Сергєєва.

Картина знімається за участю Одеської кіностудії (голова правління Андрій Звєрєв) і за підтримки продюсерського центру «Домінік Джокер» (президент Лариса Бреславська).

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті