Сховали козаки скарб…

В Одесі проходять зйомки четвертої серії пригодницького дитячо-юнацького фільму «Скарб, або Історія про чарівні апельсини» виробництва кінокомпанії «Південь-Фільм».

Наш кореспондент побував на знімальному майданчику. Того дня зйомки проходили у старій одеській квартирі. Школяр (актор Данило Чумак) прийшов у гості до дідуся Миколи (актор Одеського театру юного глядача, народний артист України Андрій Гончар), який допомагав йому в пошуках козацького скарбу, схованого на околицях Одеси.

– З вересня минулого року по березень ми зняли три серії, – повідомила нашому кореспондентові президент кінокомпанії «Південь-Фільм» Евеліна Сергєєва. – У картині зайняті відомі актори Ірина Токарчук, Олег Школьник, Микола Завгородній, Сергій Поляков, Ігор Равицький та багато інших. Відзначу гру юних акторів – вихованців продюсеркого центру «Домінік Джокер». Ми сподіваємося, що одесити, які у вересні прийдуть на прем’єру четвертої серії, будуть задоволені.

Евеліна Сергєєва розповіла, що побувала на Канському кінофестивалі. Поспілкувавшись із відомими діячами кінобізнесу, наприклад, із Антоніо Бандерасом і Кейт Бланшетт, вона переконалася: про наше місто знають і в Європі, і за океаном. Одеський міжнародний кінофестиваль уже здобув популярність, і таку традицію, вважає Е. Сергєєва, треба розвивати.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті