Дитяча кінопрем'єра на День міста

В Одесі завершилися зйомки четвертої серії пригодницького дитячо-юнацького фільму «Скарб, або Історія про чарівні апельсини» виробництва кінокомпанії «Південь-Фільм».

 Про один із епізодів фільму нам розповів режисер картини Ігор Козлов-Петровський.

– До Одеси прилітає відомий французький художник. Його зустрічає представниця департаменту культури міськради, яку грає президент нашої кінокомпанії Евеліна Сергєєва. Одну зі своїх робіт гість хоче присвятити сенсаційній археологічній знахідці стародавнього поселення на Жеваховій горі, а також передати в дарунок місту кілька картин. В Одесі він випадково знайомиться з дітьми, які шукають скарб, і допомагає їм врятуватися від рук одеського мафіозі.

До речі, в одному з епізодів кілька одеських журналістів знялися в ролях самих себе: за сюжетом в аеропорту проходить прес-конференція за участю цього художника. 

Наш кореспондент поспілкувався і з президентом  кінокомпанії «Південь-Фільм». Евеліна Сергєєва розповіла, що працювала на майданчику разом зі Станіславом Ковалевським, артистом театру музкомедії та кіноактором, і сподівається продовжити співпрацю в нових проектах. 

Прем'єра четвертої серії фільму відбудеться під час святкування Дня міста.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті