В Одесі знімають «Тарантелу…»

На цьому тижні стартували зйомки нового художнього фільму «Тарантела піз­ньої осені». 

Картину запустила у виробництво кінокомпанія «Південь-фільм» (пре­зидент – Евеліна Сергєєва) за участю Одеської кіностудії (генеральний директор – Андрій Звєрєв).

Перший знімальний день пройшов в одному з павільйонів кіностудії. Як повідомив режисер Ігор Козлов-Петровський, фільм розповідає про долі вихованців відомої одеської музичної школи ім. Столярського. 

– Сценарій написаний мною разом із Наталею Присягіною. В епізоді, який знімаємо сьогодні, одна з героїнь – бабуся учениці школи – згадує теплий родинний вечір 1937 року. Тоді дві одеські сім’ї міцно дружили, але потім посварилися. Ми розповімо про історію унікального навчального закладу та про його засновника – Петра Соломоновича Столярського, про долі учнів. У фільмі, повному класичної музики, грають Андрій Гончар, Ірина Токарчук, Світлана Климова, Надія Насонова та інші актори. Також у зйомках задіяні нинішні учні школи Столярського. Велику підтримку нам надає викла­дачка школи професорка Тетяна Фоміна. Під Новий рік плануємо прем'єру на Одеській кіностудії. Сподіваємося, що наша нова лірична історія сподобається українським гляда­чам, – говорить режисер. Один із акторів – Анатолій Індрицанін  – поділився з нашим кореспондентом своїми враженнями від першого знімального дня:

– Я поки що не буду говорити, яку роль граю в картині, – нехай це буде невеликою таємницею. Скажу лише, що мій персонаж – дуже цікава людина, яка зробила багато для Одеси. Мені дуже подобається співпрацювати з Ігорем Анатолійовичем Козловим-Петровським. Я вже працював у його дитячому серіалі «Скарб, або Історія про чарівні апельсини», причому зіграв дві ролі. А новий фільм відрізняється від «Скарбу». У серіалі було багато пригод і пошуків, а тут уже більше спогадів про Одесу 30-х років. На майданчику панує дружня атмосфера, і мені дуже приємно працювати. 

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті