Нові пригоди шукачів скарбу

Як уже повідомлялося, в Одесі підходять до завершення зйомки продовження пригодницького дитячо-юнацького серіалу «Скарб, або Історія про чарівні апельсини» виробництва кінокомпанії «Південь-фільм».

Серіал за сценарієм Наталі Присягіної знімає режисер Ігор Козлов-Петровський за участю Одеської кіностудії й одеського відділення Національної спілки кінематографістів України.

Один зі знімальних днів проходив в одеському музеї ім. Олександра Пушкіна. Як розповів Ігор Козлов-Петровський, нині триває виробництво вже п'ятої серії картини.

– Протягом 2014-2015 років ми зняли чотири серії, які по черзі показували на Одеській кіностудії. У серіалі знімалися відомі одеські актори Ірина Токарчук, Олег Школьник, Анатолій Падука, Микола Завгородній, Сергій Поляков, Ігор Равицький і багато інших. Деякі з них задіяні у зйомках продовження, де також зайняті юні талановиті актори – вихованці продюсерського цент­ру «Домінік Джокер». Також у зйомках бере участь президент кінокомпанії «Південь-фільм» Евеліна Сергєєва, завдяки зусиллям якої ми можемо реалі­зувати все задумане щодо продовження серіалу, – розповідає режисер. – Сьогодні ми знімаємо епізод, як у пушкінському музеї відкривається експозиція, на якій представлено ціпок, колись подарований Олександрові Сергійовичу корсаром у відставці мавром Алі. Бандит на прізвисько Бей, що вийшов із в'язниці, разом зі своїми спільниками планує новий злочин – викрадення ціпка. А діти, що прийшли на екскурсію, підслуховують їхню розмову й будуть усіляко заважати бандитам. Роль Бея грає актор Анатолій Індрицанін, відомий за попередніми серіями, а також за роллю педагога Петра Столярського в останній картині кінокомпанії «Тарантела пізньої осені». Ми сподіваємося, що одесити, які прийдуть до нас на прем'єру п'ятої серії, одержать задоволення, занурившись в атмосферу доброго дитячого кіно.

– У наш час, на жаль, дитячого кіно не так багато, – говорить президент кінокомпанії «Південь-фільм», продюсер фільму Евеліна Сергєєва. – Ми вже два роки намагаємося заповнити цю нішу. Так, нещодавно на Одеській кіностудії був презентований дитячо-юнацький фільм «Тарантела пізньої осені», який потім брав участь у програмі Одеського дитячого міжнародного кінофестивалю «Next». У ньому знімалися юні талановиті одеські актори. Тепер ми знімаємо продовження серіалу, але п'ята серія не буде останньою. Ми плануємо зайнятися виробництвом іще кількох частин, які будуть пов'язані з унікальною історією нашого міста. Мені дуже подобається історія Одеси, історія її відвідування Пушкіним, і це прекрасно, що завдяки кіно все це можна з'єднати з нашим часом. Ми бачимо, як діти посміхаються, коли дивляться наші фільми, отже, ми йдемо правильним шляхом. 

Своїми враженнями від участі в картині поділився актор Анатолій Індрицанін:

– Для мене ця серія дуже цікава та незвичайна, хоча я знову граю негативну роль – бандита, який не перевиховався, відсидівши строк у в'язниці. Мій перший знімальний день був саме в цьому зак­ладі. Мій герой виходив на волю й зустрічався зі своїми спільниками. З тих інтер'єрів я перейшов на зйомки до музею Пушкіна, в якому бандит Бей планує нове викрадення. Сценарій п'ятої серії мені дуже сподобався, тим більше що в картині знімаються прекрасні актори. Працювати з Ігорем Козловим-Петровським – саме задоволення. Він точно знає свою справу й дуже професійно працює з акторами. Я впевнений, що вийде гарне продовження нашого дитячого кіно. До речі, Одеська кіностудія завжди славилася своїми дитячими фільмами, а кінокомпанія «Південь-фільм» продовжує ці славетні традиції.

Прем'єра п'ятої серії запланована на кінець березня.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті