У дитсадку «Колосок» з’явилася нова «Казка»

Черга у дитячі садки – актуальне питання майже у кожному насе­леному пункті. І ось у Татар­бунарах на нього знаходять відповідь. 

Так, у дитячому садку «Колосок» відкрили нову групу – після капітального ремонту приміщень та заміни сантехники. Її вирішили назвати «Казка». Для довгоочікуваної групи придбали необхідні меблі, м’який інвентар та посуд. На святі з розрізанням кольоро­вої стрічки були присутні міський голова Андрій Глущенко, голова Татарбунарської райради Вік­тор Донкоглов, т.в.о. заступника голови Татарбунарської рай­держадміністрації Геннадій Чебан та начальник відділу освіти райдержадміністрації Ольга Вихристюк.

– Ця подія розглядається нами як черговий крок у вирішенні проблеми нестачі місць в дошкільних закладах, яка протягом останніх років ще відчувається в нашому місті, – зазначив мер Татарбунар Андрій Глущенко. – Досягнутий результат роботи, який ми бачимо сьогодні, є свідченням плідної співпраці виконавчого комітету, депутатського корпусу Татарбунарської міської ради, педагогічного та господарського персоналу дитячого садка та забудовника, який здійснював ремонт приміщень. Сьогодні дитячий садок «Ко­лосок», в якому працюють дев’ять різних вікових груп, потребує подальшого оновлення. Але за один раз це складно виконати. Ремонт у цьому дошкільному закладі відбувається поступово – тут необхідно відремонтувати і опалювальну систему, і електричні та водопровідні мережі. Місто й надалі працюватиме над за­безпе­ченням дошкільною ос­вітою всіх дітей Татарбунар та створенням гарних умов для їхнього навчання та виховання.

Фото авторки 

 

Выпуск: 

Схожі статті