Вибери роботу до душі

Анна Лисенко завжди знала, що з вибором професії у неї проблем не буде. Любила подорожі, спілкування з людьми. І стала тим, ким мріяла. Хоча першою її мрією була робота стюардеси та вчительки англійської мови. А будучи у декретній відпустці, відчула дефіцит спілкування і потребу у самореалізації. І почувши про конкурс на заміщення вакантної посади в управлінні соціального захисту, випробувала долю, оскільки в Кодимському районі є дефіцит робочих місць. І їй посміхнулась удача.

Оскільки Анна закінчила Київський інститут туризму Профспілки України за спеціальністю менеджер в сфері туризму, то робота державного службовця для неї була чимось новим. Однак радувала можливість спілкування з людьми та змога допомагати людям. Дев’ять років пролетіли, як дев’ять днів. І кожен з них переконував, що людські чесноти: доброчесність, моральність, професіоналізм значною мірою впливають на ефективність та результат роботи, є невід’ємними рисами державного службовця. Для неї державний службовець – це, насамперед, відповідальна людина, яка любить свою країну, свою справу та прагне власними діями сприяти задоволенню потреб громадян, поєднуючи це з державними інтересами. 

– Аню, зараз багато йдуть у приватний бізнес, чим приваблює тебе державна служба? – запитую у співбесідниці.  

– Не кажу, що тут все ідеально. Є свої проблеми. Але саме сьогодні потрібні люди, які можуть все змінити, і державну службу в тому числі: зробити її фаховою, ефективною і престижною. Це для мене можливість професійного зростання, реалізації власних здібностей, – ділиться спеціаліст.

І успіх не забарився. Анна Лисенко посіла третє місце у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». Як зізнається, результат для неї був несподіваний, оскільки учасники конкурсу – головні спеціалісти, змагались фахово нарівні. 

– Справді, радість є. Та не хочу зупинятись на досягнутому. Хочу досягти ще вищого рівня професіоналізму, – відверто каже переможниця.

Підготовка до конкурсу, була «веселою» – готувалась під час обідньої перерви та поєднувала з домашніми справами. Хвилювалась, як перед іспитами, оскільки конкурс проходив в три етапи, і кожен з них вимагав великої підготовники. Атмосфера здавалась напруженою. Однак члени конкурсної комісії своїм позитивним настроєм розвіяли і страхи, і невпевненість, згадує учасниця конкурсу. Своєю перемогою Аня завдячує і колегам, які надають фахову допомогу, разом вирішують спірні питання. А ще, сприяла удачі підтримка рідних, які брали на себе добру частину домашніх справ. Адже, крім всього, разом з чоловіком Ярославом виховують чотирирічну донечку, яка вимагає уваги, ведуть домашнє господарство.  Спитаєте, коли ж відпочиває Аня і чи є у неї час для відпочинку?  Звичайно, є. Вихідні проводить в колі родини, а відпустку – всією сім’єю на морі. А ще Анна любить вишивати хрестиком.

– Люблю вишивати не стільки тому, що зараз став дуже популярним одяг в українському стилі, який додає оригінальності, а й через те, що вишивка теж свідчить про повагу до своєї культури, історії та традицій. З Ярославом ставали на весільний рушник, вишитий власноруч. Також донечці вишила вишиваночку. Полюбляю займатись hand madе. 

Від свого хобі, як і від своєї роботи, Анна отримує життєву енергію. Вислів: «Виберіть собі роботу до душі, і вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті» став кредо її життя.

Выпуск: 

Схожі статті