Фестини для родини і «Небо бажань»

У Балті вперше відбувся фестиваль «Фестини для родини». Його родзинкою став флешмоб небесних ліхтариків «Небо бажань». Захід приурочено до Українського дню сім’ї, який збігається з християнським святом сім’ї і любові, яке корінням сягає глибини православ’я і розповідає про надзвичайне кохання і відданість подружжя князя Петра і його дружини – простої селянки, цілительки Февронії.

Ініціатором фестивалю став міський голова Сергій Мазур.

Концертно-театралізоване дійство, спортивні і творчі змагання, ігри відбулись на  малому стадіоні, що розташувався над річкою Кодима.

 «Тут зібрались балтяни, для яких сім’я – це найбільше щастя, це те місце,  де тебе люблять і чекають. Для мене сім’я – це тепло, люблячі батьки і щасливі діти», – поділилась сокровенним жителька Балти Ліана Швецова.

А на святі чого тільки не було: веселі аніматори, аквагримери, повітряні змії. Спортивні змагання, творчі арт-зони, «street Workout», конкурсна розважальна програма «Star family». 

Найактивнішими виявилися сім’ї Альони і Романа Лазарів з дочкою Ариною, Дмитра і Ірини Петрів з дочками Виталіною і Діаною, Ігоря і Алли Харитонових з сином Олександром, Юрія і Ірини Балагули з дочкою Машою. На їх долю випало сім захоплюючих конкурсів.  Переможцем у цьому турнірі стала сім’я Петрів, яка і отримала головний приз. Всі учасники конкурсу отримали подарунки. Крім того, були визначені переможці творчого конкурсу малюнка «Моя щаслива сім’я». Це Георгій Піддубний і Ліза Лещенко, які й отримала призи. Подарунки вручені і найактивнішим вболівальникам. Цікавим і пізнавальним став і майстер-клас з плетіння купальского віночка. 

– Це заняття припало нам до душі. В ньому є таїнство старовинного обряду. Коли ми сплітали вінок своїми руками, мимоволі відчували дотик до витоків українського фольклору, – поділились своїми відчуттями дівчата. 

Вінцем сімейного свята став флешмоб небесних ліхтарів «Небо бажань». В небо злетіли сотні різнокольорових ліхтариків, серед яких, за зізнанням учасників дійства, переважали ліхтарики з побажаннями миру не тільки на українській землі, але і в усьому світі.

Район: 
Выпуск: 

Схожі статті