Осередок доброго настрою

У Шеровому, за рахунок бюджету Коно­плянської сільської ради встановлено дитячий ігровий майданчик. Ініціатором виступив депутат сільради Микола Сєбов. 

Розділити радість з дітворою завітали голова райдержадміністрації Віктор Лобач, Коноплянський сільський голова Олександр Волошин, депутат сільської ради Валерій Кацалапенко, родина Сєбових, жителі села. Настоятель храму Преподобного Сергія Радонежського протоієрей Сергій освятив дитячий майданчик, подякував дорослим за благу справу, а малечі побажав цікаво проводити тут свій відпочинок.

І ось нарешті відбулася така довгоочікувана мить відкриття. Діти залюбки опановували нові атракціони: гірки, гойдалку, пісочницю, із захопленням заходили в казковий будиночок, де їх чекали подарунки: м'ячі, набори для гри в пісочниці. Вони гралися, веселилися, розглядали малюнки. А ще кожен отримав морозиво від родини Сєбових.

— Усе, що ми робимо, – заради дітей. Радість в їхніх очах – це те, заради чого варто жити й працювати, – наголосив Микола Сєбов. —  Мені, як корінному жителю села, небайдуже, як живуть люди, як розвиваються діти. Мрію, щоб Шерове було, як і колись, кращим  і найвпорядкованішим селом нашого району. Хочу висловити подяку всім, хто допомагав встановлювати ігрові споруди, огорожу. Спасибі Марії Степанівні Кисляк, яка не тільки дозволила біля свого будинку облаштувати місце для відпочинку дітей, а й відкриватиме майданчик, слідкуватиме за порядком. Найщирішу вдячність хочу висловити за художнє оформлення майстру фарб і пензлика Ніні Скольченковій, Віталію Коваленку — за виготовлений чудовий будиночок, а також Миколі і Петру Сичам, Ігорю Половинку, Якову Абраменку, Павлу Тодорову, Григорію Жекову та всім активістам, які завжди долучаються до добрих справ, що реалізуються в селі. Зараз ми багато робимо, щоб покращити санітарний стан. Спільними зусиллями почистили громадський колодязь, впорядкували тирло для худоби, проводимо санітарні суботники, плануємо встановити огорожу на кладовищі. Тільки гуртом зможемо покращити рівень життя людей, а село зробити зразковим.

Веселий настрій дарували присутнім учасники зразкового хореографічного колективу «Фаворит» (керівник Людмила Деревенко-Сєбова). Гучними оплесками нагородили глядачі Владу Стоянову за артистично виконаний танок «Ча-ча-ча». Чудові пісні дарували Анастасія Данильчак і Каміла Березовська. Веселі розваги та ігри з дітьми проводила ведуча Марина Божеску-Сєбова. Дітей і дорослих частували смачним пловом.

Земляки висловили щиру вдячність родині Сєбових за турботу про рідне село і підростаюче покоління. 

Выпуск: 

Схожі статті