Гуртом ліпше раду дати

На засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування зібралися сільські та селищні голови району, керівники окремих установ та організацій району. Серед запрошених - голова райдержадміністрації Олексій Осійчук та начальник дорожньої дільниці Микола Куцолаба. Таке представництво зумовлене необхідністю обговорити проблеми, що є у великих та малих селах і спільно шукати шляхи вирішення. 

На порядку денному – найактуальніші питання. Про дотримання сільськими та селищними радами району фінансово-бюджетної дисципліни, виконання дохідної частини місцевих бюджетів та ефективність використання бюджетних коштів. 

Начальник фінансового управління РДА Валентина Трач детально проаналізувала планові надходження - загалом всі сільради спрацювали непогано. Про стан охорони праці, безпеки життєдіяльності та дитячого травматизму в закладах освіти розповів начальник відділу з питань освіти, культури та молодіжної політики Олег Воєділов. 

На завершення учасники координаційної ради обговорили звернення Великомихайлівської ОТГ щодо співробітництва і спільного фінансування інклюзивно-ресурсного центру, що діятиме в громаді. 

Выпуск: 

Схожі статті