…А задуму – десять літ

Вийшов у світ перший номер альманаху «Балтське коло», який був задуманий десять років тому. Альманах видруковано у видавництві «Міленіум» (м. Київ).

«Ідея заснувати у Балті літературний альманах з’явилася ще десять років тому.  Ідейним натхненником задуму і одним із упорядників альманаху став літератор, автор кількох прозових книжок, член Національної спілки письменників України Сергій Мартинюк», - розповідає редактор альманаху, відомий журналіст і поет Михайло Гершкович. 

До справи долучилися члени балтського осередку Ліги незалежних українських письменників ім. П. Чубинського.

«Балтське коло» - видання україномовне, журнального типу. Матеріали в ньому розміщені у кількох жанрових розділах  за алфавітом прізвищ авторів, переважно членів згаданого літературного осередку. Ряд авторів  повторюються у різних літературних жанрах.  

В альманасі є розділи поезії, прози, публіцистики, літературознавства, гумору і сатири, «Незабутні», мистецтва та «Книжкові новинки».   Більшість авторів  -- місцеві, непрофесійні літератори. Однак їхні творчі доробки в альманасі - доволі  високого рівня.

«Балтське коло»  планується видавати раз на 1-2 роки. 

Балтяни кажуть, що вихід альманаху – важлива подія у літературному і культурному житті не тільки Балти, а й Одещини. 

А засновники літературного журналу сподіваються, що керівництво району та  місцевої територіальної громади не залишиться осторонь втілення в життя унікального на Одещині культурного проекту.

Примірники альманаху вже з’явились у балтських бібліотеках та в місцевій художній лавці. 

Район: 
Выпуск: 

Схожі статті