День рибалки відзначили «професійно»

У Михайлівці Саратського ра­йону 14 липня відзначили День рибалки. Пройшов він за під­тримки громадської орга­ні­за­ції «Мисливець». Вона  опі­ку­ється флорою і фауною се­ла та навколишньої території.  Свят­кували  рибалки «професійно» - змагалися  у  номінаціях: «Най­більша риба», «Найбільший улов», «Найстарший рибалка», «Най­молодший рибалка».

Серед 40 учасників, які заре­єструвалися на конкурс, бу­ли мешканці сіл Білолісся, Зорі, Ми­хайлівки та селища Сарати. Серед охочих взяти участь у змаганнях були й жінки. Тому відзначимо, що риболовля  – то не є суто чоловіче заняття.

За підсумками конкурсу, перше місце посів мешканець с. Михай­лівки Олександр Урсу, вилов якого становив 4,7 кг. 

На другому місці - його одно­селець Микола Максименко (3,6 кг), а третє місце та перемогу у номінації «Найбільша риба» здобув Іван Златов (смт Сарата, 2,8 кг). Призерів нагородили дипломами, медалями та цінними подарунками. 

У номінації «Наймолодший рибалка» переміг 12-річний Са­їд Запорожан з  Михайлівки.  Най­старшим спортсменом вия­вився 63-річний Іван Українко з с. Зоря. 

Додамо, що святкування Дня рибалки започаткувала громадська організація «Мисливець»  за допомогою колишнього голови Ми­хай­лівської сільської ради Івана Іванова - людини, яка активно підтримувала різноманітні куль­турні та спортивні проекти. Ме­ш­­канці Михайлівки та гості вша­нували пам’ять Івана Дмит­ровича хвилиною мовчання.

Выпуск: 

Схожі статті