Канікули у церкві

Протоієрей Свято-Покровського храму ПЦУ Владислав Шиман спільно з парафіянами влаштували відпочинок для  дітей Сарати. Гамірний літній табір розташувався на церковній території. 

У період з 18 до 28 червня сорок  юних відпочивальників проводили час у великому наметі в затишній частині двору.  Хто з книгою, хто з ляльками, а хто за настільними іграми  у затінку дерев. 

Малеча разом з педагогами займалася рукоділлям у про­холодному приміщенні церкви. Май­стрували  з кольорових ниток браслети та маленьких паперових янголів. Поруч з дітьми завжди перебував священик, оточуючи їх всебічною турботою та увагою.

У прицерковному дитячому таборі дітей забезпечили смачними перекусами: фруктами, свіжими булочками, напоями. Не забули й про безпеку: медична допомога надавалась в разі необхідності. 

Учитель фізичної культури та інструктор з туризму Юрій Сирбу навчив дітей поводитися в лісі, розводити багаття, розкладати намети. Корисні майстер-класи педагог чергував з  рухливими іграми, футболом, волейболом, танцями. 

Особливу увагу священик надав духовному вихованню дітей: день починався спільною молитвою та бесідами про добро, милосердя, цитатами з Біблії, благими на­путтями. Були й змістовні екскурсії до військової частини з уроком історії та патріотизму. 

–  Ідея організувати літній  відпочинок дітей на території храму виникла давно, але реалізувати її вдалося разом з однодумцями лише цього року, — поділився отець Владислав.

– З юними відпочивальниками працювали викладачі музичної школи та будинку дитячої творчості Ганна Яковлєва, Катерина Бош­тян, Світлана Колісник, - каже священик. - Завдячую школі за спортивний інвентар, селищному голові і нашим рятувальникам — за намет,  а також висловлюю щиру вдячність бібліотекарям, учителям, військовим, усім, хто виявив небайдужість і допомагав чим міг.

Окрилений першими успіхами, священик Владислав Шиман вже обмірковує програму літнього відпочинку дітей на наступне літо.  

Выпуск: 

Схожі статті