Дідівська наука: частувати та допомагати

Голова сільгосптовариства «АФ «Кодима», депутат Одеської обласної ради Микола Сорочан напередодні одного з улюблених літніх свят українців - свята Маковія – відвідав міські дошкільні дитячі заклади та райлікарню. Звісно ж, не з порожніми руками.  Очільник товариства порадував дітей та дорослих свіжими фруктами та медом.

Щедрі подарунки з садків та пасіки «АФ «Кодима» отримали дитячі садки «Гвоздика», «Сонечко», «Теремок», Кодимський районний притулок для дітей «Буслик», пацієнти районної лікарні. Діти з задоволенням смакували, а дорослі тішилися, що це приємний і корисний сюрприз у переддень Маковія.

– Ми надзвичайно вдячні Миколі  Васильовичу, що не забуває про наших діток. Його відвідини – це завжди приємні сюрпризи, це душевне тепло і доброта. Дякуємо за підтримку і справжню атмосферу свята, - відзначає завідувачка дитсадка «Гвоздика» Ольга Козак.

А керівник сільгосптовариства радіє, що рясно цьогоріч вродили персики, яблука, які славні медоноси у господарстві і як йому хочеться поділитися з іншими тим, що Бог послав. 

– І для школярів дозрівають вітаміни - осінні плоди - яблука, - ділиться Микола Сорочан.

Микола Васильович згадував, як в його родині готувались до Маковія: пекли коржі з маком, пироги, бублики, святили у церквах «маковійчики». Та найбільше у голові засіла батьківська та дідівська наука: 

- Синку, у це християнське свято віряни допомагають іншим, пригощають їх, чим Бог послав. 

Тож дана благодійна акція - це не просто продовження повсякчасної соціальної роботи депутата обласної ради з допомоги дітям та нужденним. Це продовження добрих справ сорочанівського роду.

На знімку: частування від благодійника

Выпуск: 

Схожі статті