У навчальний рік - з новим двором

У селі Виноградівка Болградського району перший дзвоник пролунає над оновленим шкільним двором. Тут за рахунок співфінансування районного та сільського бюджетів укладають тротуарну плитку. Як розповів голова Болградської районної ради Дмитро Димітров, цей шкільний двір не бачив ремонту більше 30 років.

- Плитка товщиною 6 см укладається на спеціальну подушку з відсіву, - повідомив Дмитро Степанович. - Така плитка прослужить виноградівцям довго. До слова, школа в селі Виноградівка в цьому році відзначить своє 178-річчя. Вже побачила світ і книга про історію її створення, автором якої є директор школи Панас Кочмар. Зазначимо, що у селі Виноградівка ремонтують не тільки школу. Асфальтове покриття побачила вулиця Степова. Раніше це була ґрунтова дорога, яка доставляла незручності і автомобілістам, і пішоходам.

- Сума реалізації проекту була непідйомною для місцевого бюджету, тому фінансування ремонтних робіт здійснювалося з обласного бюджету розвитку, - розповідав нещодавно екс-голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський. - Депутатський корпус обласної ради підтримав звернення голови Виноградівської сільської ради щодо сприяння у вирішенні цього актуального питання. Тільки завдяки плідній співпраці обласної і місцевої влад ми отримуємо результат, який дасть сталий розвиток інфраструктури на сільських територіях.

Фото авторки 

Выпуск: 

Схожі статті