Допоможуть учасникам АТО та Революції Гідності

Арцизький район чекає на учасників АТО та Революції Гідності з пропозицією отримати психологічну допомогу та прийняти участь у державній программі реабілітації.

Управління соціального захисту населення Арцизької райдержадміністрації спирається при цьому на постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності» та пропонує звернутися за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування) до УСЗН із заявою та пакетом документів. 

А саме: копією посвідчення учасника бойових дій, або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника війни та копією документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення.  Ті, хто мають статус постраждалого учасника Революції Гідності, разом із заявою подають копію посвідчення постраждалого учасника Революції Гідності.  Як зазначають в управлінні соцзахисту, учасники антитерористичної операції та постраждалі учасники Революції Гідності самостійно обирають суб’єкта надання послуг, у якого бажають пройти реабілітацію.  Потім управління соцзахисту населення, суб’єкт надання послуг та учасник антитерористичної операції (постраждалий учасник) Революції Гідності укладають договір про надання послуг із психологічної реабілітації, який стане підставою оплати цих послуг. 

Граничну вартість послуг із психологічної реабілітації визначає  щороку Мінсоцполітики за пропозицією Служби та за погодженням із Мінфіном. За додатковою інформацією можна звертатись до управління соціального захисту населення Арцизької райдержадміністрації за адресою: м.Арциз, вул. Будівельників, 15б, каб. 201 та за телефоном: 3-11-02.

Район: 
Выпуск: 

Схожі статті