Валерій Коптелець

Подарок юбилярам

Народный ансамбль песни и танца «Младежки сърца» с. Новая Ивановка Арцизского района побывал на экскурсии в украинской Венеции – городе Вилково.

Борьба, хоро и танцы до утра

17 августа село Новая Ивановка Арцизского района отметило 197 лет.

Празднику был рад и стар, и млад

На прошлых выходных село Главани Арцизского района отметило 189-ю годовщину со дня своего образования.

Музыкальная школа показала класс

В Арцизском районном Доме культуры состоялся ежегодный отчетный концерт учащихся и преподавателей Арцизской детской музыкальной школы.

«Одесский джаз» от Петухова

Впервые в Арциз приехал выдающийся украинский джазмен, пианист, композитор, аранжировщик и дирижер джазового оркестра Алексей Петухов, участник множества фестивал

Тут дбають про свій музей

Вже сорок перший рік День народження відсвяткували працівники Арцизького районного історико-краєзнавчого музею. Вперше він гостинно відкрив свої двері 7 жовтня 1977 року.

Десант в Арцизі

2 серпня – особлива дата в Арцизі. Цього дня відзна­чають своє свято відразу два військово-патріотичні клуби – «Десант» і «Афганець-Десант».

Двадцять п’ять вагонів на добу

Довіра сільгоспвиробників до елеваторного комплексу «Сервіс Грейн», який займається зберіганням, дообробітком і відвантаженням зерна, зростає з кожним роком.

Перемогла сумка-трансформер

Щороку в одеському Палаці дитячої та юнацької творчості проходить обласний конкурс юних дизайнерів. Арцизький ЦДЮТ багато років бере участь у цьому конкурсі та посідає призові місця.

З міста – до села. Назавжди

Життя іноді робить такі повороти, які змінюють його кардинально. Як це й відбулося з Тетяною Михайлівною Романовою – нині Задунаївським сільським головою.

Завод відзначив ювілей

У цьому році Арцизький завод залізобетонних виробів відзначив свій 30-річний ювілей. Розквіт підприємства припав на 70 - 80 роки минулого століття.

Мир графики

Так называется увидевшая недавно свет книга художника, директора