Вікторія Майнич

Відремонтовано вулицю Заводську

Про жахливий стан вулиці Заводської в Захарівці, яка знаходиться поруч із школою, не говорив хіба що ледачий.

Школа має шанс відродитися

В кінці тунелю з’явилося світло.

Готуються до реконструкції школи

На позачерговій сесії Захарівської районної ради депутати проголосували за виділення десяти тисяч гривень на проведення тендеру для реконструкції приміщення багат

Заслужила в Бога довге життя

17 квітня зустріла свою 95-ту весну жителька Захарівки Іаноарія Георгіївна Дуднік. Проста роботяща жінка, яка майже все своє життя мешкала в селі Балашеве.

Власним коштом – впоратися важко

Олексій Осійчук очолив Захарівську РДА два місяці тому. Хоч це зовсім невеликий проміжок, але часу на адаптацію не було – потрібно було одразу включатися у роботу.

Допомагають погорільцям

Жителі району підтримують багатодітну родину Анни Круду із села Новомиколаївка, в будинку якої трапилася пожежа. 

Cпочатку – шлях вздовж храму

Селищна рада провела капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Першого Травня.

Двадцять років людської довіри

Галина Миколаївна Нау­менко – жінка-керівник, жінка-господиня. Вона очолює Новозаріцьку сільську раду. Її велику родину складають чотири села – Новозаріцьке, Пер­ше Травня, Федосіївка, Бірносове.

Перед стартом у доросле життя

Робочий візит до свого виборчого округу заступник голови Одеської обласної ради Петро Хлицов розпочав із відвідування об’єктів, на які передбачені кошти з обласного бюджету.

Вічне слово Кобзаря

На конкурс читців «Нам треба голосу твого, Тарасе!», присвячений 200-річчю з дня народження Великого Кобзаря, з’їхалися понад 40 шанувальників Шевченкової творчості з усього Фрунзівського району.

Серед найсильніших в Європі

Юнаки з молодіжного клубу «Самсон» (Фрунзівка) під керівництвом тренера Віталія Чебана впевнено підкорюють нові вершини бо­йового самбо. 

«Народний бюджет» і нові робочі місця

Ці питання стали ключовими під час проведення виїзного прийому громадян головою райдержадміністрації Павлом Шестопалюком у Перехрестівській сільській раді.

Готуються до європейського турніру

Наприкінці квітня в Черні­гові відбувся чемпіонат Укра­їни з бойового самбо. У цьому турнірі змагалися 240 юних спортсменів із 15 областей України.

Хрест над храмом у фрунзівці

Минув лише рік, відколи високопреосвященнійший Митрополит Одеський та Ізмаїльський Ага­фангел у супроводі духовенства та віруючого народу молитовно здійснив освячення закладного каменю та місця, на

З болями і тривогами

Багато питань доводиться вирішувати депутатам Оде­ської обласної ради Олександру Семеновичу Пресману та Людмилі Сте­па­нів­ні Акімовій під час прийому громадян.

Сторінки