Юрій Федорчук

Не поспішаймо продавати землю

У четвер, 19 вересня відбулось пленарне засідання двадцять восьмої сесії сьомого скликання Любашівської райради.

Вирішують першочергові завдання

Зовнішнє освітлення, благоустрій територій, дороги, водопостачання — пріоритети, над якими працює Окнянська ОТГ на чолі з Олегом Бєлоусом. 

Втекти від урбанізації до патріархальних животоків

На Любашівщині для операторів одеських туристичних фірм «Ганеж», «Альбатрос Тревел», «Тартус-тур», «Марком», «Аквавіта», «Екскурсійний  дім Одеси», «Навігатор» в

Оперативні послуги замість стресу

У Центрі надання адміністративних послуг райдержадміністрації, який 30 вересня відзначатиме свій 5-річний ювілей, надають 116 найпопулярніши

Розсіяні у степах

8 вересня вперше на державному рівні в Україні вшанували 75-ті роковини депортації західних українців. Відтоді для багатьох бойків Одещина стала рідним краєм.  

Центр, де дбають про ветеранів

В Ананьєві відчинив свої двері перший на півночі Одещини Центр відпочинку та реабілітації учасників АТО/ООС і членів їхніх сімей.

З Одеси – до перлин Любашівщини

Золотий час внутрішнього туризму в Україні поки що не настав, але дуже багато українців зацікавилися своєю батьківщиною, своєю історією, культурою, своїм корінням

Земля має належати тим, хто на ній працює

Сільгоспвиробники стурбовані наміром Президента Володимира Зеленського  запровадити вільний продаж землі сільськогосподарського призначення, створивши  ринок на 40 млн га.

Крок у шкільне життя

Вперше його зробили 343 першокласники, які опановуватимуть знання за програмою Нової української школи.

«Живі» гроші в обмін на портфель

Тема номера: наскільки оновилась школа?

Згадали поіменно

Любашівський-Окнянський райони

Честь і слава захисникам Вітчизни

Прізвища ветеранів Другої світової війни, учасників війни в Афганістані, ветеранів-чорнобильців та учасників бойових дій в АТО/ООС занесенено на районну Дошку пошани «Гордість Любашівщини». 

Житло для медика

Напередодні Дня незалежності України власне житло отримала молода лікарка загальної практики сімейної медицини Ананьївської ЗПСМ Інна Мирза.

Був район – нема району?

Міністерство регіонального розвитку України пропонує поділити Одеську область на чотири райони замість існуючих 24:  Одеський, Ізмаїльський, Білгород-Дністровський та Подільський.

У Байбузівці варили борщ

Густий і рідкий, пісний і скоромний, заправлений підсмаженим салом, цибулею, часником... Все це — український борщ!

Сторінки