04.05.2019

Шановні ветерани Одещини!

У ці весняні дні висловлюємо щиру подяку та велику вдячність усім тим, хто 74 роки тому здобув довгоочікувану Велику Перемогу над нацизмом у Другій світовій війні

Раззудись, плечо, размахнись, рука…

…Когда были подведены итоги выполнения Программы развития физической культуры и спорта в Одесской области на 2014-2017 годы, оказалось, что работы в этом направлении – непочатый край. 

Самое спортивное село

Когда в «Одеських вістях» был опубликован материал «По закону колодца» о спортивных достижениях села Великий Дальник из Беляевского района, на него откликнулись читатели.

Є сила й азарт до нових перемог

Минулий навчальний рік став для колективу То­росівського навчально-виховного комплексу найбільш вдалим у спортивних досягненнях – школярі посіли перше місце у районній спартакіаді.

Міні-футбол – найпопулярніший

За підсумками минулого року місцеві спортсмени різного віку взяли участь у всіх 16-ти видах обласних ігор для сільської місцевості.

Ситно, смачно і корисно

У Немирівській ЗОШ І-ІІІ ступенів школярів годують за рецептами переможця шоу «Майстер Шеф» Євгена Клопотенка.

З «Юності» - у зрілий спорт

Нещодавно у НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» смт Любашівка було урочисто відкрито багатофункціональний стадіон зі штучним покриттям.

Пряма мова. Голова Кілійської ОТГ Павло Бойченко

Иногда жалуются, что спортом в Килие пренебрегают. Безусловно, бюджетные возможности не безграничны, но именно цифры красноречиво говорят о подлинном отношении к спорту.

Кузня олімпійського резерву

Савранська дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп» у лютому відзначила своє повноліття.  Вона створена на базі клубу дзюдо, який організував професійний тренер, м

Чемпіонка з сільської глибинки

Десятикласниця Стрю­ківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Еріка Ненова — шестикратна чемпіонка України і трикратна срібна призерка України з кіокушинкай карате.

Зірки сходять на «Арена спорт»

У спортивному комплексі «Арена спорт Одеса» проходять двотижневі тренувальні збори з дзюдо.

Павленко отличился и в Китае  

Спортсмен альпклуба «Одесса» Константин Павленко завоевал серебряную медаль на этапе Кубка мира по скалолазанию, проходившем в Китае.  

Львовские медали одесских стрелков

Спортсмены Одесской области завоевали четыре медали на чемпионате ФСО «Динамо» Украины в стрельбе из пневматического оружия среди юношей и девушек 2002 г.р.

«Наши» американцы претендуют на звание лучшего

На сайте Феде­рации баскетбола Украины (ФБУ) открыто голосование за лучшего игрока апреля Суперлиги, который традиционно проводит титульный спонсор чемпионата Ук

Наша колега – Герой Рені

Цьогоріч, у межах соціального проекту Love Reni титул «Герой Рені-2019» здобула журналістка Антоніна Бондарева, котра більше 15 років пропрацювала власним кореспондентом «ОВ».

Сторінки